U mimów z gotowaniem

"Historia brzydoty" - reż. Anna Piotrowska - Wrocławski Teatr Pantomimy

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza 16 maja na pierwsze spotkanie z cyklu "Sztuka kulinarna". Na pierwszy ogień pójdzie "Historia brzydoty", która w poruszający sposób dotyka problemów bezpośrednio związanych z kwestią żywienia i stosunku do jedzenia.

"Historia brzydoty" Anny Piotrowskiej w bolesny i wnikliwy sposób dotyka problemu anoreksji. Niejedzenie stało się jednym z najpoważniejszych problemów psychicznych naszych czasów. Nie dajmy się zastraszyć modzie na rozmiar XXS! Bądźmy modni i zdrowi - jedząc!

"Sztuka kulinarna", czyli jak jeść ze smakiem i ze świadomością. Gotowanie i spotkanie poprowadzą dziennikarka kulinarna i pasjonatka gotowania Maryla Musidłowska oraz kostiumolog i stylista Adam Królikowski. Wspólnie opowiedzą jak jeść i wyglądać dobrze.

Zapraszamy 16 maja o godzinie 18.00 na foyer Sceny na Świebodzkim Teatru Polskiego przed przedstawieniem "Historia brzydoty".

W menu znajdzie się m.in. biało-czerwona Pavlova, czyli prawdziwe źródło rozkoszy i sposób na uwiedzenie każdego, nawet najwybredniejszego podniebienia! Jako danie główne dla Państwa "Historia brzydoty".

Wstęp na "Sztukę kulinarną" za okazaniem aktualnego biletu na przedstawienie "Historia brzydoty".

Partnerem eventu jest Restauracja Pieprz i wanilia.

(-)
Materiał Teatru
2 maja 2014

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...