Ucieczka w gniew

"Bang Bang" - reż. Dominika Knapik - Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

BJuż wkrótce BANG BANG Tomasza Jękota w reżyserii Dominiki Knapik. Prapremiera odbędzie się na Scenie Regionalnej Teatru Jaracza w Radomsku, 28 maja o godzinie 19:00. W siedzibie Teatru Jaracza w Łodzi na przedstawienie zapraszamy 4 czerwca.

BANG BANG to musicalowa opowieść o kobietach, które jako małe dziewczynki dowiedziały się, że muszą być grzeczne i posłuszne. Już dorosłe - nie są w stanie odnaleźć swojego miejsca w świecie, bo może nie ma dla nich żadnego miejsca? Decydują się wyruszyć w podróż, jednak z każdym krokiem {każdym kilometrem} zapadają się coraz bardziej w beznadziejną rzeczywistość. Jedyną możliwością ucieczki jest – gniew i BANG BANG.

BANG BANG to super piosenki {Daniel Pigoński}, genialne aktorstwo {Iwona Karlicka / Milena Lisiecka / Izabela Noszczyk / Marcin Korcz / Mariusz Siudziński / Krzysztof Wach}, debiutancka reżyseria {Dominika Knapik}, oryginalny tekst {Tomasz Jękot}, pojechane kostiumy {Karolina Mazur}, wygodna scenografia {Mirek Kaczmarek} i HICIOR {Teatr im. Jaracza w Łodzi!

BANG BANG inspirowany jest filmem THELMA & LOUISE Ridleya Scotta.

(-)
Materiał Teatru
27 maja 2016
Portrety
Dominika Knapik

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia