Urodziny Teatru Capitol

Teatr Capitol obchodzi urodziny

Teatr Capitol istnieje od 5 lat i zajmuje ważne miejsce wśród prywatnych teatrów na kulturalnej mapie Warszawy. Został założony przez aktorkę Annę Goronostaj wraz z mężem w 2008 roku.

Teatr Capitol to teatr Gwiazd, na deskach którego możemy zobaczyć takie osobowości jak Daria Widawska, Jacek Kawalec, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Zawadzka, Przemysław Sadowski, Piotr Gąsowski, Edyta Herbuś, Artur Barciś, Cezary Żak, Michał Milowicz, Radosław Pazura i wiele innych znanych postaci ze świata filmu i telewizji. W repertuarze teatru oprócz przebojowych spektakli jak Klub mężusiów, Klimakterium i już!, Dwie połówki pomarańczy, Następnego dnia rano znajdziemy koncerty, Scenę Kabaretową i spektakle dla dzieci.

Teatr Capitol znajduje się w samym sercu miasta przy ul. Marszałkowskiej 115. Od września 2012 roku posiada drugą Mniejszą Sceną, a od 2013 roku zaprasza również do ogródka przy ul. Przechodniej.

Aktorzy wraz z widzami piąte urodziny Teatru Capitol świętować będą przez cały rok. Urodziny i początek nowego sezonu rozpocznie Premiera galowa spektaklu Śmiertelnie poważne uczucie z gwiazdorskim duetem - Darią Widawską i Piotrem Grabowskim. Spektakl premierowy zaskakującej komedii kryminalnej odbędzie się 21 września 2013 o godz. 19.00.

Drodzy Widzowie!

Pięć lat temu razem z mężem Staszkiem Mączyńskim podjęliśmy ryzyko spełnienia swojego największego marzenia. Stworzenia teatru w którym widz będzie najważniejszy.

Dziękujemy Wam za te lata życzliwości, przyjaźni a nawet miłości.

My wszyscy pracownicy Capitolu , artystyczni i techniczni świętujemy swoją codzienność dzięki Waszej ogromnej akceptacji. Teatr z uśmiechniętą twarzą jakim od początku stał się Capitol miał tylko jedną ambicję - kochać widza z wzajemnością! Dla tego uczucia jesteśmy skłonni do wielu wyrzeczeń .

Z miłością,

Anna Gornostaj

(-)
Materiał Teatru
5 września 2013

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia