Urodziny Upiora

"Upiór w operze" - reż. Wojciech Kępczyński - Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku

15 marca 2008 roku w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbyła się premiera słynnego musicalu Andrew Lloyda Webbera "Upiór w operze". Spektakl wyreżyserowany przez Wojciecha Kępczyńskiego w ciągu 2 lat zagrany został w Warszawie niemal 600 razy. Teraz Upiór ma drugi dom. W Białymstoku.

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku ma prawa do pokazywania tego spektaklu. Musical cieszący się ogromną popularnością także i w stolicy Podlasia, jest oryginalną produkcją Teatru Muzycznego Roma.

W spektaklu bierze udział każdorazowo aż 130 osób - obsady, muzyków oraz obsługi technicznej widowiska. Przedstawienie wymaga 22 zmian sceny. To ogromne przedsięwzięcie oraz widowiskowy i wzruszający spektakl.

Ostatni spektakl "Upiora w operze" w Białymstoku w tym sezonie artystycznym 18 maja.

Najbliższy spektakl 20 marca o godzinie 19:00. Są jeszcze wolne miejsca.

Ważna informacja dla studentów: w najbliższy czwartek - 20 marca oraz 27 marca studenci mogą liczyć na 30% rabat (od ceny biletu ulgowego). Osoba kupująca bilet musi posiadać przy sobie ważną legitymację studencką oraz okazać ją przy wejściu na przedstawienie. Na każdy spektakl przewidziana jest pula 50 promocyjnych biletów.

(-)
Materiał Teatru
19 marca 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia