Walentynki w teatrze z Trzema Wspaniałymi

Teatr WARSawy

Jak spędzić tegoroczne Walentynki? Najlepiej w towarzystwie szarmanckiego, przystojnego, inteligentnego, a do tego przezabawnego mężczyzny. A gdyby było takich trzech? Niemożliwe? Nic podobnego! 14 lutego zapraszamy do Teatru WARSawy na Walentynki z Jachimkiem, Sajnukiem i Połońskim. Można zobaczyć ich zmagania z życiem trzydziestoczterolatka w przezabawnej komedii autorstwa tego pierwszego.

Promocja dla par - bilet podwójny

Pary kupujące bilet normalny płacą 100zł zamiast 140zł. Pary uprawnione do zakupu biletów ulgowych płacą 80zł zamiast 100zł. W celu skorzystania z promocji przynajmniej jedna osoba musi być uprawniona do zniżki (student/uczeń/emeryt). Prosimy o dokonywanie rezerwacji mailowo (bilety@teatrwarsawy.pl) lub telefonicznie (22-468 00 99).

[JA]3 CZYLI DWA DO JEDNEGO
Średniowieczny moralitet w komediowym wykonaniu według Tomka Jachimka i w reżyserii wszystkich trzech
Gdy w człowieku mózg zaczyna walczyć z sercem o to, czy zjeść kolejnego pączka - uruchamia się zapalnik. Gdy trwa walka o to, czy pobiegać, czy może obejrzeć kolejny odcinek ulubionego reality show - bomba zaczyna tykać. Jak wyglądałaby więc eksplozja, gdyby trzeba było zmienić sposób życia, bo w grę wchodzi... życie?
Takie ultimatum dostanie od lekarza trzydziestoczteroletni bohater spektaklu. Albo zmieni tryb życia, albo się z nim pożegna. Reorganizując dotychczasowe przyzwyczajenia, staje się polem walki mózgu i serca. Pojawiają się słodko-gorzkie myśli i (ku rozpaczy bohatera) wnioski. Mianowicie odkrywa, że w mgnieniu oka stał się dorosły, choć może lepiej pasowałoby tu określenie - skapcaniały i stary duchem. Jak potoczy się ta trójstronna wojna? Czy znajdą jakieś rozwiązanie? W końcu co trzy głowy to nie jedna.

Brawurowy występ Adama Sajnuka, Tomasza Jachimka i Jerzego Jana Połońskiego w różnych odsłonach tej samej osoby. Takich dwóch, jak tych trzech - nie ma ani jednego.

(-)
Materiał Teatru
8 lutego 2014
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia