Weekend w Teatrze Lalek

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W nadchodzący weekend zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na dwa tytuły. W sobotę (15 grudnia) o 17:00 zobaczymy spektakl pt. KATJUŚ CZARODZIEJ, natomiast w niedzielę (16 grudnia) o 12:30 WŁADCĘ SKARPETEK. Oba spektakle zostaną zaprezentowane na Dużej Scenie.

KAJTUŚ CZARODZIEJ w reżyserii Roksany Miner opowiada historię wrażliwego, a zarazem niesfornego chłopca, który nie zgadza się na życie w Biednym Mieście gdzie na dobre zadomowiła się mgła, nuda i szarość. Odwracając się od rówieśników i dorosłych ucieka w świat baśni. Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Nie królem, nie lotnikiem i nie detektywem, tylko właśnie czarodziejem! Pewnego dnia niespokojny chłopiec odkrywa w sobie magiczną moc.

Kolejną weekendową propozycją Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu jest przedstawienie WŁADCA SKARPETEK w reżyserii Jacka Timingeriu. Spektakl opowiada o niezwykłych przygodach małego Jasia, który w poszukiwaniu zagubionej skarpetki wyrusza nocą w zaczarowaną podróż po swoim domu. Podróż ta okazuje się intrygującą wyprawą pełną dźwięków, rytmów, muzyki i innych zmysłowych doznań, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl.
BILETY
16 zł (dziecko)
19 zł (dorosły)

KASA BILETOWA TEATRU czynna jest we wtorek, czwartki i piątki od 8:30 do 11: 30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem

BILETY ON-LINE_ bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

(-)
Materiał Teatru
12 grudnia 2018

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia