Weekend w Teatrze Muzycznym

"Siostry Parry" oraz "Rosnę" - Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

W najbliższy weekend na scenie Teatru Muzycznego dwie najnowsze produkcje – musical „Siostry Parry” oraz bajka muzyczna „Rosnę”, przeznaczona dla dzieci od pierwszego do szóstego roku życia.

„Siostry Parry" to historia sióstr Pegelman, przeplatana tradycyjnymi pieśniami żydowskimi i utworami musicalowymi. W pogoni za marzeniami Malka i Chaja opuszczają rodzinne galicyjskie miasteczko i wyruszają w podróż do Nowego Jorku. Życie emigranta dalekie jest jednak od ideału. Jak utalentowane siostry poradzą sobie w nowej rzeczywistości? O tym będzie można przekonać się już w czwartek 23 października o g. 20:00 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, a także 24 i 25 października o g. 19:00 w Teatrze Muzycznym w Toruniu, Żeglarska 8.
W nadchodzący weekend Teatr Muzyczny nie zapomina także o najmłodszych widzach. 25 i 26 października do teatralnego „nieba" zapraszamy wszystkie maluchy, które nie widziały jeszcze przygód dwóch zabawnych aniołków opiekujących się małą Olą. Wygodne poduszki, scena blisko widza i mnóstwo niespodzianek – wszystko to składa się na niezwykłe przedstawienie!

(-)
Materiał Teatru
23 października 2014

Książka tygodnia

Biała jak mleko, czerwona jak krew
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Alessandro D'Avenia

Trailer tygodnia

Romans wschodni
Victoria Vatutina i Olga Bilas
Koncert spina w harmonijną całość kla...