Wejściówka do Tęczy za wyprawkę szkolną

Czwarta edycja akcji "Tęczowa wyprawka szkolna"

To już 27 akcja charytatywna Teatru Tęcza. Każdy, kto w dniach od 19 sierpnia do 13 września 2013 r. przyniesie do siedziby teatru w Słupsku, ul. Waryńskiego 2 (w godz. 8.00-14.00) wyprawkę szkolną, otrzyma bezpłatną wejściówkę na spektakl "Trzy świnki", który odbędzie się 14 września w PTL Tęcza o godz. 11.00.

Uwaga! Mamy ograniczoną ilość wejściówek!

Ponadto każdy darczyńca może liczyć na pamiątkowy dyplom, a lista osób, które pomogły podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w szkolnym starcie zostanie opublikowana na stronie internetowej teatru i uroczyście odczytana przed spektaklem. Dlatego prosimy o podpisywanie ofiarowanych wyprawek. Liczymy w szczególności na: zeszyty, bloki rysunkowe, wycinanki, długopisy, ołówki, kredki, farbki, mazaki, piórniki, temperówki, gumki i tym podobne rzeczy, których obecność jest niezbędna w plecaku każdego ucznia.

Uwaga! Prosimy nie przynosić podręczników i rzeczy używanych.

Zachęcamy serdecznie do udziału w akcji, która ma bardzo ważny cel - chcemy uwrażliwić społeczeństwo a głównie dzieci, które do nas przychodzą - na potrzeby innych, że należy pomagać, bo przynosi to wiele radości. Chcemy otwierać serca dzieciom na pomoc innym już od najmłodszych lat! Im będzie nas więcej, tym nasza pomoc będzie większa!!!

Kontakt w sprawie akcji z Konsultantem Programowym Teatru Tęcza - Sabiną Soboń pod numerem telefonu 059 842 39 35.

(-)
Materiał Teatru
20 sierpnia 2013

Książka tygodnia

ahat ilī. Siostra bogów. Sceny dramatyczne
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Olga Tokarczuk, Zbigniew Mikołejko

Trailer tygodnia