Widzowie z tancerzami współtworzą spektakl

"Walk@ karnawału z postem" - chor. Ewa Wycichowska - Polski Teatr Tańca - Balet Poznański

2 kwietnia o godz. 18 i 20 Polski Teatr Tańca zaprezentuje w CK Zamek spektakl "Walk@ karnawału z postem" w choreografii Ewy Wycichowskiej. Spektakl o godz. 18 odbędzie w ramach akcji "Dotknij Teatru", organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

"Walkę karnawału z postem" wyróżnia spośród innych pozycji repertuarowych PTT m.in. możliwość bezpośredniego spotkania widzów z tancerzami i współtworzenia spektaklu. Zamiast na tradycyjnej scenie, artyści występują na specjalnie skonstruowanych podestach, z których niejednokrotnie schodzą do widzów, zapraszając ich do wspólnego dokonania wyboru między tytułowym karnawałem i postem. Spektaklowi towarzyszy również muzyka na żywo. "Walk@ karnawału z postem" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów już od 12 lat. Po poznańskiej premierze w 2002 spektakl był już prezentowany m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Litwie.

Bilety na spektakl można nabywać w impresariacie PTT, kasach CK Zamek oraz na stronie: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/.

(-)
Materiał Teatru
26 marca 2014

Książka tygodnia

Trailer tygodnia

Film balkonowy
Paweł Łoziński
Czy każdy może być bohaterem filmu? C...