Wieczór Sylwestrowy w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi

Niezapomniane wrażenia na koniec roku

To prawdziwą gratka zarówno dla teatromanów jak i wielbicieli wysmakowanych dźwięków.. Na Dużej Scenie - koncert "POCAŁUNKI" w wykonaniu śpiewających artystów Teatru Jaracza. Na Scenie Kameralnej hit ostatniego sezonu - komedia romantyczna "TOTALNIE SZCZĘŚLIWI".

Duża Scena - koncert "Pocałunki"

Artyści Teatru im. S. Jaracza w Łodzi zmierzą się z niezapomnianymi utworami poezji śpiewanej. Przeboje Piwnicy pod Baranami, teksty Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Tuwima i Własta - krótko mówiąc - "no brylant, istny cud"! W koncercie udział wezmą znani z niezwykłych talentów wokalnych aktorzy Teatru Jaracza: Urszula Gryczewska, Milena Lisiecka, Anna Sarna, Radosław Osypiuk, Paweł Paczesny, Michał Staszczak oraz ,gościnnie, zachwycająca solistka Teatru Wielkiego w Łodzi - Bernadetta Grabias. Po krótkiej przerwie, podczas której tradycyjnie wzniesiemy sylwestrowy toast oraz wylosujemy upominki, rozpocznie się druga część koncertu. Wielokrotnie nagradzani bywalcy międzynarodowych konkursów wokalnych - Agnieszka Makówka (mezzosopran) oraz Bernadetta Grabias (mezzosopran), przy akompaniamencie Tarasa Hlushko, wykonają najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe evergreeny. W repertuarze między innymi hity z musicali "Skrzypek na dachu", " My fair lady" oraz "Upiór w operze". Trudno o lepszy początek Nowego Roku.

Scena Kameralna - "Totalnie rozśpiewani"
Na Scenie Kameralnej wieczór sylwestrowy rozpocznie hit ostatniego sezonu, komedia romantyczna "Totalnie szczęśliwi" w reżyserii Jacka Filipiaka z ulubieńcami publiczności - Ewą Audykowską-Wiśniewską i Kamilem Maćkowiakiem. Ona i On - nowocześni, zabawni, uroczy ale też pogubieni i osamotnieni. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich spragnionych szczęścia i miłości. Po spektaklu na scenie zobaczymy charyzmatycznego Przemysława Reznera, który przy akompaniamencie Danuty Antoszewskiej zagra interaktywny koncert. W repertuarze między innymi arie z "Carmen", "Człowieka z La Manchy" i "Zemsty nietoperza". Zapraszamy na teatralno-koncertowy wieczór z gwiazdami. Życzymy totalnie szczęśliwego Nowego Roku!

Bilety i rezerwacje:
Biuro Obsługi Widzów, czynne od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30
T: +48 42 662 33 35, 662 33 33 / E: bow@teatr-jaracza.lodz.pl

 

(-)
Materiał Teatru
27 grudnia 2012
Portrety
Jacek Filipiak

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...