Wieczór z artystą

Spotkania u Jaracza z Ireneuszem Czopem

Zapewne jako dziecko marzył o scenie. A może jednak chciał zostać strażakiem. Pochodzi z kulturalnej metropolii albo z wioski, do której zaglądało jedynie kino objazdowe. W szkole najbardziej lubił przerwy. Albo przeciwnie - był matematycznym geniuszem. Zadebiutował w akademii pierwszomajowej albo w roli Romea w off-owej realizacji szkolnej. Uwielbiał Marlin Monroe, a może raczej fascynowały go komedie Barei. Co najbardziej ceni w zawodzie aktora? Jaka jest rola jego marzeń? Co planuje w najbliższej przyszłości? A może przyjaźni się z kimś wyjątkowym?

Odpowiedzi na te i inne pytania, wielbiciele talentów naszych aktorów (i aktorek także!) mają szansę poznać podczas SPOTKAŃ U JARACZA. Zapraszamy na wieczór z artystą! W miłej atmosferze, przy filiżance kawy, spotkacie się Państwo ze swoimi idolami.

Pierwsze z cyklu SPOTKAŃ U JARACZA już 29 MARCA O GODZINIE 19.00 NA SCENIE KAMERALNEJ.

Jego bohaterem będzie IRENEUSZ CZOP - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Absolwent łódzkiej PWSFTviT, aktualnie w trakcie obrony doktoratu. Laureat bardzo prestiżowej nagrody aktorskiej im. Aleksandra Zelwerowicza. Zdobywca Fringe First w Edynburgu, dwóch Złotych Masek za podwójne role, laureat wielu festiwalowych Grand Prix. Wyróżnienia i odznaczenia (a ma ich sporą kolekcję) podnoszą mu adrenalinę i dopingują na przyszłość. Pochodzi z Płocka. Jak wspomina w jednym z wywiadów, jako dziecko marzył, by być Jankiem Kosem i Zorro. Grywa miłych facetów (polecamy jego Komisarza Puchałę z serialu "Komisarz Alex") i czarne charaktery. Występował w produkcjach fińskich, brazylijskich, angielskich, niemieckich i francuskich. Prywatnie ojciec Michała i Mai.

Ilość miejsc ograniczona, bilety do nabycia w Kasie Teatru. Rezerwacje - BOW.

(-)
Materiały Teatru
27 marca 2012
Portrety
Rubi Birden

Książka tygodnia

Trailer tygodnia

Film balkonowy
Paweł Łoziński
Czy każdy może być bohaterem filmu? C...