Wieczorynka w Amfiteatrze

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

16 sierpnia o godz. 18.30 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej – kolejny z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”, który organizowany jest przez Teatr oraz Gminę Wałbrzych.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienia zostaną przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

„U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i...komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz
o wzajemnych oczekiwaniach.
„U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych
i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.
Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

KOLEJNE PREZENTACJE „Wieczorynek z TLiA w Wałbrzychu":

23.08 godz. 18.30 „Co w strachu piszczy?"
30.08 godz. 18.30 „Och, Emil!"

Marlena Jasińska-Denst
Materiał Teatru
12 sierpnia 2014

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...