Wielkie urodzinowe party w Amfiteatrze

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 kolejne przedstawienie z cyklu "Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu". Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl "U/RODZINY" w reż. Eweliny Ciszewskiej. Wstęp wolny.

"U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i.. .komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

"U/RODZINY" to między-pokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiona dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Spektakl Stowarzyszenia TE--ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

Do końca wakacji w Amfiteatrze zobaczymy jeszcze "Koziołka Matołka". Ta bajka zaplanowana jest na sobotę, 31 sierpnia, również na godz. 18:00. Pierwszy spektakl, który po letniej przerwie zagości na scenie w siedzibie Lalek przy ul. Buczka, to "Le Filo Fable". Zapraszamy na niego już w niedzielę, 1 września na godz. 12:30

(-)
Tygodnik Wałbrzyski
23 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...