Wrocławski Teatr Lalek w grudniu

zaprasza na pełne magii świąteczne spektakle

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza w grudniu na pełne magii świąteczne spektakle grane na nowej Scenie Renoma (ul. Świdnicka 40, poziom -1) oraz Dużej Scenie w Teatrze (pl. Teatralny 4)

Już od 28.11.09 na Scenie Renoma: Mikołaj w krainie bajek - Czerwony Kapturek i Śpiąca Królewna.

Szczególna świąteczna wersja najpopularniejszego przedstawienia Wrocławskiego Teatru Lalek – Najpiękniejszych bajek świata.

Głównym bohaterem spektaklu jest święty Mikołaj, który podczas wędrówki przez krainę bajek zgubił prezenty. Okazuje się że upominki zabrała zła Wróżka, która nigdy nie dostaje podarunków... Mikołaj prosi dzieci, żeby razem z nim przygotowały niespodziankę dla Wróżki. Udobruchana Wróżka oddaje podarki, które trafiają szczęśliwie do rąk małych widzów - Mikołaj spotyka się z każdym dzieckiem z osobna i wręcza mu upominek.

Publiczność bierze w spektaklu aktywny udział: ratuje Babcię i Czerwonego Kapturka przed złym Wilkiem, budzi Śpiącą Królewnę, śpiewa piosenki, pomaga Mikołajowi odzyskać prezenty.

Każde dziecko otrzyma od Mikołaja słodką niespodziankę!

Już od 03.11.09 na Dużej Scenie Wrocławskiego Teatru Lalek:

Mikołaj w Teatrze Lalek. Największy hit Wrocławskiego Teatru Lalek grany już trzeci sezon na prośbę Widzów!

Ogromny sukces ubiegłorocznego Mikołaja... - tysiące zachwyconych dzieci, które wychodziły z Teatru z prezentami w rękach, roześmiane i rozśpiewane, oraz gorące prośby ich rodziców o podobny spektakl w przyszłym roku – sprawiły, że Wrocławski Teatr Lalek zdecydował się grać je nadal w sezonie 2009/2010. Mikołaj w Teatrze Lalek to wyjątkowa, pełna energii, muzyki i niespotykanych efektów scenicznych mikołajkowa rewia, w której dzieci mogą zobaczyć swoich ulubionych bohaterów z najpopularniejszych przedstawień Wrocławskiego Teatru Lalek.

UWAGA: Każde dziecko otrzyma od Mikołaja słodką niespodziankę!

Mikołaj w krainie bajek - Scena Renoma (ul. Świdnicka 40, poziom -1)

Mikołaj w Teatrze Lalek - Duża Scena Wrocławskiego Teatru Lalek (pl. Teatralny 4)

Bilety w cenie 30 zł (dzieci – w cenę biletu wliczony jest upominek) oraz 20 zł (dorośli)
Więcej informacji: www.teatrlalek.wroclaw.pl

Anna Hejno
Materiały Teatru
5 grudnia 2009

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia