Wrzesien w Moim Teatrze w Poznaniu

spektakle na afiszu

Wrzesień w Moim Teatrze w Poznaniu:

„Porteret z magnolią"

scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński

obsada: Izabella Tarasiuk i Janusz Andrzejewski

Relacje między kobietą i mężczyzną nie są proste, nawet w pozornie prostych sytuacjach na przykład, gdy trzeba pozmywać naczynia albo wynieść śmieci, Ale gdy sytuacja jest bardziej złożona, relacje również się komplikują - na przykład, gdy kobieta jest modelką a mężczyzna malarzem. Tu pole konfliktu znacznie się poszerza, on na przykład prosi, żeby ona siedziała nieruchomo a ona się wierci, jak to kobieta... „Portret z magnolią" to komedia ukazująca właśnie ten skomplikowany rodzaj relacji.

Spektakl wyprodukowany przez Mój Teatr w kooperacji ze „Sceną z bliska itja"

Premiera:

20 IX g. 20.00

21 IX g. 19.00

22 IX g. 18.00

28 IX g. 21.30

29 IX g. 20.00

„Randka w ciemno"

Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński

Obsada : Katarzyna Węglicka i Tadeusz Falana

Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie – jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem, albo jak do tego nie dopuścić, gdy związek dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję, że przedstawienie rozbawi Was i pozwoli uniknąć sporych kosztów związanych z wizytami w gabinetach terapeutycznych.

Terminy:

7 IX g. 18.00

14 IX g. 19.00

15 IX g. 18.00

26 IX g. 20.00

29 IX g. 18.00

„Rokendrol albo mów mi teściu"

Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński
Obsada : Aleksandra Radwańska, Tadeusz Falana, Wiesław Krupa

Relacje z teściową zostały bardzo dokładnie i wielokrotnie opisane w literaturze popularnej i fachowej, doczekały się też niezliczonej ilości dowcipów. Osoba teścia jest w tym względzie wyraźnie dyskryminowana, naprawdę kim jest teść nikt nie wie. „Rokendrol" to komedia której bohaterem jest teść, ma on swój skarb czyli córcię, a ona ma chłopaka. W psychologii nazywa się taką sytuację pojedynkiem dwóch samców alfa, ja powiem, że to jest właśnie rokendrol, zwłaszcza, że teść jest mocno odjechaną gwiazdą rocka. W obsadzie debiutująca na deskach teatralnym Aleksandra Radwańska (znana z filmów „Ciało" i "Sala samobójców" oraz serialu „Przepis na życie")

Terminy:

6 IX g. 20.00

12 IX g. 20.00

13 IX g. 20.00

27 IX g. 20.00

„Usta Angeliny"

Scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński

Obsada: Agnieszka Różańska, Katarzyna Terlecka

Odpowiedź na pytanie jak być piękną i młodą jeszcze nigdy nie była tak prosta. Udzielają jej codziennie niezliczone reklamówki kosmetyków, można ją znaleźć w salonach odnowy, klinikach chirurgii plastycznej... Tylko, po co być piękną i młodą? Dla lepszego samopoczucia, bo tego oczekują mężczyźni, czy w końcu, bo taka panuje moda... Bohaterki sztuki kreowane przez Agnieszkę Różańską i Katarzynę Terlecką w ironiczny i zabawny sposób rozprawiają się z presją „kultu młodości", przy okazji nie oszczędzając też mężczyzn, którym po nocach śnią się usta Angeliny.

Terminy:

8 IX g. 18.00

19 IX g. 20.00

28 IX g. 20.00

Bilety na spektakle po 25 zł (dla studentów i emerytów po 20 zł) można nabyć w kasie teatru przed spektaklem, można też zamówić mailem: biuro@mojteatr.pl lub telefonicznie oraz wysyłając sms: 668 85 64 44

Mój Teatr, ul. Gorczyczewskiego 2, Poznań

(-)
Materiał Teatru
6 września 2013

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia