Wybieramy najlepszych w Teatrze im. Juliusza Słowackiego

plebiscyt publiczności 2011

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zaprasza do udziału w organizowanym po raz czwarty Plebiscycie Publiczności. Pod ocenę widzów poddane zostały spektakle - premiery w 2011 roku na Dużej Scenie i na Scenie Miniatura: "Czarnoksiężnik z Krainy Oz", "Himmelweg. Droga do nieba", "Udręka życia", "Witkacy - jedyne wyjście", "Ziemia obiecana"

Od 2 stycznia widzowie mogą wybrać najlepszych w kilku kategoriach: spektakl, reżyseria i scenografia, najlepsza aktorka i najlepszy aktor oraz w nowej kategorii: najlepszy aktor/ aktorka występujący gościnnie na scenach naszego teatru.

Uczestnictwo w plebiscycie polega na wypełnieniu kart plebiscytowych, które w wersji papierowej są dostępne w Teatrze – w kasie, w foyer obu scen, w Biurze Rezerwacji. Głosować można również w Internecie, gdzie została umieszczona lista i regulamin plebiscytu (www.slowacki.krakow.pl).

Swoje typy należy wysłać na adres info@slowacki.krakow.pl

Teatr zachęca też widzów do uzupełniania kart plebiscytowych opiniami na temat wybranych spektakli. Dla uczestników plebiscytu przewidziano atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Wydawnictwo Literackie i oficynę Znak oraz Teatr im. Juliusza Słowackiego. Plebiscyt trwa do 29 lutego 2012, wyniki zostaną ogłoszone 27 marca, tradycyjnie w Międzynarodowym Dniu Teatru.

W poprzednich edycjach plebiscytu, w kategorii najlepszy spektakl wygrywały sztuki: „Tango Piazzolla”, „Beatrix Cenci” i „Ojciec”.

(-)
Materiały Teatru
14 stycznia 2012

Książka tygodnia

Bieg po linie
Wydawnictwo MANDO
Maria Malatyńska, Jerzy Stuhr

Trailer tygodnia