Wygraj bilety na Festiwal Tańca w Bytomiu

18. Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej

Od 26 czerwca do 9 lipca w Bytomiu odbędzie się 18. Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej. Z tej okazji Dziennik Teatralny zaprasza wszystkich czytelników oraz sympatyków teatru i tańca do konkursu, podczas którego będzie można wygrywać podwójne zaproszenia na wieczorne spektakle odbywające się na głównej scenie

Na odpowiedzi czekamy na profilu Dziennika Teatralnego na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Dziennik-Teatralny/113655732050201?sk=wall 

Wystarczy codziennie śledzić nasz profil w oczekiwaniu na pytania konkursowe. Najbardziej zaskakujące i kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na nadchodzący spektakl. 

Pierwszy konkurs rusza już dziś! 

O Festiwalu:
Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej jest dwutygodniową imprezą o charakterze artystycznym i edukacyjnym organizowaną przez Śląski Teatr Tańca. Wykłady, zajęcia, projekty twórcze i spektakle są organizowane oraz prezentowane na scenie Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu i w festiwalowych miastach partnerskich na terenie Polski, a także regionu. Każdego lata, na zaproszenie ŚTT, zespoły, wykładowcy, studenci i sympatycy tańca z całego świata gromadzą się celebrując wspólnie taniec współczesny, różne dyscypliny i formy sztuki, przyczyniając się jednocześnie do ich rozwoju.

mo
Dziennik Teatralny
24 czerwca 2011

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...