Wyjątkowo tropikalny spektakl

"Amazonia" - reż. A. Glińska - Teatr Na Woli im. T. Łomnickiego w Warszawie

Marzysz o ciepłych krajach? Wielkiej miłości? Dzikiej przyrodzie i egzotycznych doznaniach? Nie emigruj! "Amazonia" czeka na ciebie w Teatrze Na Woli

On wybrał wolność – pali skręty i gra nocami w „Wiedźmina”. Ona wybrała kredyt, kuchnię i pracę w serialu. Amazonia przewróci ich życie do góry nogami. Czy sobie poradzą? Czy ich miłość wytrzyma próbę polskiej dżungli? Zobacz cała prawdę o polskim show biznesie. Poznaj dziką stronę teatru (wszelkie skojarzenia z żyjącymi osobami są dziełem przypadku).

Kufel i pizza rozmawiający ludzkimi głosami. Papuga. Tygrys. Piękne kobiety. Odważni mężczyźni. Wielkie namiętności. Krwawe rozstania. To wszystko w „Amazonii” Michała Walczaka w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Przedstawieniu o singlach, pieniądzach i seksie. Miłości w wielkim mieście i samotności w wannie. Tylko dla widzów o mocnych nerwach. Dżungla woła. Pójdź za jej głosem.

W obsadzie Patrycja Soliman, Agata Wątróbska, Paweł Domagała, Łukasz Lewandowski, Krzysztof Stelmaszyk i Maciej Zakościelny.

Premiera 4 lutego 2011 w Teatrze Na Woli.

Do tej pory w trakcie realizacji przedstawienia nie ucierpiał żaden ginący gatunek.

(-)
Materiały Teatru
11 stycznia 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia