Wykład o tańcu na wesoło

"Dance Avenue Lecture" - Klub Żak

"Dance Avenue Lecture" czyli wykład o tańcu na przykładzie "Gwiezdnych wojen" na wesoło 2 marca w Klubie Żak.

Spektakl inspirowany formą wystąpień publicznych typu "lecture". Lecture to nic innego, jak wykład - najstarszy sposób przekazywania wiedzy osobom dorosłym. Nauczyciel opowiada, zgromadzeni słuchają. Ta najstarsza uniwersytecka forma nauczania w ostatnich latach stała się niezwykle popularna: na wykładach otwartych pojawiają się tłumy, a najlepsze nagrane i edytowane na youtube wystąpienia notują tysiące odkryć. Nic dziwnego, że można wysłuchać wykładów z psychologii, ekonomii, nauk ścisłych, stylu życia czy zdrowia. Można też wysłuchać wykładów o tańcu, a nawet zobaczyć jak taniec tworzy się na oczach widzów:

W Lecture pojawią się tancerze z Dance Avenue, którzy mają w swoim dorobku wiele osiągnięć, przede wszystkim Monika Grzelak, wicemistrzyni Świata w mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w salsie, autorka wielu choreografii min.in. do programu "You Can Dance" w Polsce i na Ukrainie.

2.03.2014 / G.19.00

Dance Avenue Lecture czyli czyli wykład o tańcu na przykładzie "Gwiezdnych wojen" na wesoło

Choreografia: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz, Anna Mrozińska / scenariusz i koncepcja: Joanna Czajkowska / wykonawcy: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz oraz tancerze Dance Avenue / Premiera odbyła się 15.06.2013 w Klubie Żak / 35 min.

Bilety:

25 zł - normalne / 15 zł - studenci* i na Kartę do Kultury / 10 zł - uczniowie* / 5 zł - na Kartę Wielodzietnej Rodziny / 3 zł - na Kartę Tancerza

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i Karty przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 Kartę)

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. / Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane. / W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie przedstawień.

(-)
Materiał Teatru
21 lutego 2014

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...