Wyprawa do świata teatru

18 czerwca ruszamy z nowym cyklem warsztatów CYK-CY-RYK Otwieramy teatr!

Weźmy kawałek drewna. I skrawki kolorowego materiału. I jeszcze pędzel i ulubione farby. Spróbujmy skonstruować z nich bohaterów naszej opowieści. A teraz czas na prawdziwe czary!

Nasze lalki ożyją i zabiorą nas w podróż do krainy baśni. Zwiedzimy niebosiężne zamki i odnajdziemy cudowną lampę. A może poprosimy Dżina o spełnienie jakiegoś życzenia? Przecież w teatrze wszystko jest możliwe! / Warsztat inspirowany spektaklem „Cudowna lampa Alladyna" (1958) z lalkami Alego Bunscha i Zofii Jaremowej.

Zapraszamy do udziału w magicznej wyprawie do świata teatru! Czy zastanawialiście się kiedyś, co się dzieje z przedstawieniami, które zeszły z afisza? Gdzie mieszkają bohaterowie, którzy bawili i wzruszali naszych rodziców a nawet dziadków? Spróbujmy odnaleźć ich w zakamarkach teatru i... opowiedzieć własną historię! Ze pożółkłych nut ułożymy nową piosenkę, wiekowym lalkom skonstruujemy współczesnych przyjaciół, dopiszemy kolejne przygody do scenariusza.

Warsztat - DRZWI DO CZARÓW
18 czerwca 2017 / 11:00 (3-5 lat) i 13:00 (6-8 lat)

Warsztat dostosowany do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością słuchu.

Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej od 12 czerwca /KLIKNIJ TUTAJ/

(-)
Materiał Teatru
10 czerwca 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...