Zakończenie sezonu w Teatrze Nowym

Teatr Nowy im. K.Dejmka Łódź

Teatr Nowy dziękuje sponsorom, partnerom, patronom i widzom i zaprasza na na wyjątkowe wydarzenie - Bulwar Zachodzącego Sezonu - piknik na zakończenie sezonu 2011/2012.

Bulwar Zachodzącego Sezonu odbędzie się 1 lipca na teatralnym podwórku. W niedzielne popołudnie labiryntem teatralnych korytarzy wszyscy chętni powędrują aby uczestniczyć w "Podróży do wnętrza sceny", czyli niecodziennemu wydarzeniu, dzięki któremu poznać będzie można tajniki sztuki teatru. Jego premiera odbyła się w ramach tegorocznej akcji "Dotknij Teatru".

Na podwórzu teatru czas umilać będzie muzyka serwowana przez dj patrisia. O napoje zadba klubokawiarnia Owoce i Warzywa. Będą też piknikowe specjały, przyrządzone na słono i słodko, a przy stolikach znajdziecie wiele gier planszowych.

Dla kobiet odbędzie się kiermasz ubrań przygotowanych przez grupę FashionFreak i gadżetów związanych z Łodzią, przygotowanych przez dizajnerów z "Pociągu do Łodzi".

- Kolejne atrakcje zdradzimy niebawem. Mamy nadzieję, że na teatralnym podwórzu pojawią się nie tylko nasi wierni widzowie, ale i Ci, którzy do nas dotąd nie zaglądali - mówią organizatorzy.

(-)
Materiały Teatru
13 czerwca 2012

Książka tygodnia

Trailer tygodnia