Zamieszkaj w teatrze

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach

Wygraj całotygodniowy nocleg dla dwóch osób podczas plebiscytu w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach. Wystarczy dołączyć do fanów teatru na facebooku i napisać tam, dlaczego chcesz przyjechać na plebiscyt. Konkurs potrwa tylko 24 godziny.

Trwa do dzisiaj do godz. 12 w południe i zostanie rozstrzygnięty w tym samym dniu. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł przez tydzień mieszkać w teatrze i oglądać sztuki, nie wydając ani grosza na bilety ani na hotel. Szczegóły konkursu w załączonym Regulaminie. Serdecznie prosimy kielczan o przekazywanie tej informacji znajomym z innych miast!

Nagroda dla osoby z Kielc - Dwuosobowy karnet

2. Plebiscyt Publiczności "O Dziką Różę" to unikatowy na skalę kraju Bezpłatny Przegląd spektakli całego sezonu, podczas którego widzowie i media wybierają swoich ulubieńców. Codziennie, począwszy od 6 czerwca, będzie można obejrzeć jeden lub dwa spektakle kończącego się sezonu. Ulubionych przez publiczność aktorów i spektakle Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach poznamy 15.06 w niedzielę podczas koncertu Finałowego. Zwycięzca niniejszego konkursu, mieszkający w Kielcach, otrzyma dwuosobowy karnet upoważniający do wejścia na wszystkie spektakle (nie będzie musiał przynosić do kasy teatru kuponu do głosowania wydrukowanego w gazecie z danego dnia).

Dlaczego warto zagrać i jak wygrać?

To moment, w którym mamy już do czynienia z teatralnym genius loci Kielc. Są one postrzegane jako miejsce, gdzie młode pokolenie reżyserów robi swoje najlepsze i najgłośniejsze sztuki. Znana jest także wyjątkowość kieleckiej publiczności, która tłumnie zapełnia widownię, docenia sztuki ambitne (w ubiegłym roku podczas Plebiscytu "O Dziką Różę" publiczność okrzyknęła "Carycę Katarzynę" w reż. Wiktora Rubina najlepszym spektaklem, a w chwili obecnej spektakl ma na koncie już siedem nagród na festiwalach z całego kraju. Kielce są jedynym miastem w Polsce, które daje swoim mieszkańcom możliwość oglądania spektakli przez cały tydzień za darmo. Pośród publiczności biorącej udział w plebiscycie losowane są dodatkowe nagrody a atmosfera przepięknego zabytkowego teatru i pozytywne emocje widzów to gwarancja zdobycia niepowtarzalnego wspomnienia. Ile razy mieliście okazję spać w teatrze? Żadnej? W takim razie tej nie przegapcie!

Weź udział w konkursie - czy wygrałeś, okaże się w ciągu najbliższych 36 godzin!

Jeśli chcesz wygrać 7 noclegów dla dwóch osób lub karnet na przegląd - zajrzyj do błyskawicznego konkursu na naszym facebooku https://www.facebook.com/kielce.teatr.zeromskiego

To proste - jak grać i wygrać

1. polub fanpejdż teatru
2. skomentuj ciekawie obrazek konkursowy (dlaczego chcesz przybyć do nas)
3. zdobądź jak najwięcej lajków pod swoim komentarzem (jeśli napiszesz swój komentarz, jednocześnie udostępniając obrazek, po to, by zobaczyło go jak najwięcej znajomych, to nie zapomnij ustawić widoczności publicznej dla postu. W przeciwnym razie nie będziemy widzieli zgłoszenia). Powodzenia!

(-)
Materiał Teatru
7 czerwca 2014

Książka tygodnia

Utalentowani jak Nardelli
Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP
red.: Anita Nowak, Krystyna Piaseczna, Piotr Rudzki

Trailer tygodnia