Zaproszenie na spektakl charytatywny

"Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga"

Z nieskrywaną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić państwa pociechy, podopiecznych i uczniów na spektakl musicalowy dla dzieci, przygotowany przez aktorów Teatru Moich Marzeń pt.: "Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga" na motywach powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata". Spektakl odbędzie się Data w Chorzowskim Centrum Kultury, 26.06.2013 o godz. 16.00.

Spektakl zrealizowany został z olbrzymim rozmachem, w oparciu o niebanalny scenariusz, świetne aranżacje muzyczne, bogatą scenografię i niesamowite stroje, które pozwalają przenieść się w magiczną krainę wyobraźni zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Przedstawienie odbędzie się w dniu 26.06.2013 roku o godz. 16.00 w Chorzowskim Centrum Kultury. Wydarzenie organizowane przez nasz teatr ma charakter całkowicie charytatywny. Mamy nadzieję, że z tego magicznego, rozśpiewanego przedstawienia skorzystają dzieci, które mimo szczerych chęci nie mają możliwości regularnego obcowania z teatrem. Wyjątkowymi gośćmi naszego teatru będą między innymi podopieczni fundacji, szkół specjalnych i domów dziecka.
W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się wydarzenie oraz ograniczoną ilością miejsc na widowni, bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na spektaklu oraz podania liczby osób, które skorzystają z zaproszenia. Rezerwacji można dokonywać pod adresem e-mail: teatr@teatrmoichmarzen.pl lub telefonicznie: 600 064 925.
Zachęcamy również do zapoznania się z treścią spektaklu oraz zwiastunem filmowym dostępnym pod adresem: www.teatrmoichmarzen.pl. Wszystkie aktualne informacje dotyczące wydarzenia, można śledzić na naszym facebookowym profilu.

Cena: charytatywny, darmowy. Liczba miejsc ograniczona ze względu na wielkość sali, ale tak czy inaczej około 500 osób. Można spróbować w dniu spektaklu, ale najlepiej zarezerwować wcześniej pod adresem: teatr@teatrmoichmarzen.pl lub nr tel.: 600 064925

 

(-)
Materiał Teatru
19 czerwca 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia