Ze strychu na scenę

"Cabaret" - Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Przedmioty, które od lat trzymasz schowane w kartonach, mogą otrzymać nowe życie w świetle reflektorów i setek oglądających je oczu! Przygotowując się do najnowszej premiery - "Cabaretu", Teatr im. A. Sewruka w Elblągu szuka przedmiotów, które zostaną użyte jako rekwizyty.


Od lat nie wiesz, co zrobić z zalegającymi przedmiotami? Przestawiasz je z kąta w kąt, wynosisz do piwnicy, i na strych... nie wyrzucisz ich, bo każda z tych rzeczy wiążę się z jakąś historią, a z drugiej strony, brakuje ci przestrzeni, by ciągle trzymać je u siebie? Mamy rozwiązanie!

Część z tego, co być może uważacie za zbędne, dla nich okaże się wyjątkowym rekwizytem, który wykorzystają na scenie. Przedmioty, które od lat trzymasz schowane w kartonach, mogą otrzymać nowe życie w świetle reflektorów i setek oglądających je oczu! Przygotowując się do najnowszej premiery - "Cabaretu", Teatr im. A. Sewruka w Elblągu szuka przedmiotów, które zostaną użyte jako rekwizyty.

Jeśli chcesz nadać nowe życie pozornie nieużytecznym przedmiotom - przynieś je 19 października (sobota) na foyer Dużej Sceny w godzinach 10-16. Jeśli zdecydują się przyjąć od ciebie jakąś rzecz, dostaniesz podwójne zaproszenie na pierwszy spektakl popremierowy, który odbędzie się 9 listopada o 18. Czego potrzebują? Tekturowych walizek, które posiadają okucia, klamr, ebonitowych telefonów ze słuchawkami na sznurach, szpicrutę, maszynę do pisania z początków XX wieku. Przydadzą się też futra damskie, kryształowa patera na owoce czy figury szachowe.

(-)
Dziennik Elbląski
17 października 2019
Portrety
Paweł Szkotak

Książka tygodnia

ahat ilī. Siostra bogów. Sceny dramatyczne
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Olga Tokarczuk, Zbigniew Mikołejko

Trailer tygodnia