Zimowy kulig w Chorzowie

Dziecięcy koncert w Chorzowskim Centrum Kultury

Koncert grup twórczych Chorzowskiego Centrum Kultury pt. "Zimowy kulig" w dniach 11 i 12 lutego 2020 r.

Koncert grup twórczych pt. ,,Zimowy Kulig'' - 11.02.2020 r.

1. Studio Artystyczne Banda Rabanda – (Instuktor: Magdalena Rabanda)
MINI MISIAKI:
Siedem reniferów,
Idzie pani zima (łącznie 4,10 min)
2. Zespół taneczny Happy –(Instruktor: Natalia Gajewska) – Układ taneczny pt. Motyle
3. Step Junior- (Instruktor: Daria Resztak) – układ taneczny do piosenki you can't stop the beat
4. Taniec Współczesny – Tendi Suivant (Instruktor: Krzysztof Konopka) – Układ taneczny pt. Małpie sceny ze spektaklu Księga Dżungli
5. Studio Artystyczne Banda Rabanda (Instuktor:Magdalena Rabanda)
MAŁE MISIAKI:
Pastorałka od serca do ucha 2.55
7. Zespół taneczny Arabeska (Instuktor: Marta Wójcik)
pierwsza grupa: układ taneczny do piosenki baby shark;
druga grupa: układ taneczny do piosenki z filmu Kraina lodu;
trzecia grupa: Układ taneczny pt. Afryka
6. STEP JUNIOR 8-12 lat (Instruktor: Tomasz Mich) - układ taneczny do piosenki "Me too & Sax Mix"
9. Studio Artystyczne Banda Rabanda(Instuktor:Magdalena Rabanda)
solistka MARTYNA GUZY: Dykcja 4.10 - 1 mikrofon do ręki
8. Lekki Teatr Przenośny (recytacja) -(Instruktor: Teresa Adamkiewicz i Mirosław Orzechowski)
Jadzia i Wanda Rał. Powiedzą jeden tekst napisany prozą podzielony na pół Agnieszki Ginko ,,TUTLANDIA''
10. Warsztatowe Studio Wokalne (Instruktor: Kamil Baron) (3 utwory)
Sandra Toporek – Wesoły Deszczyk
Daria Kasprzak i Paweł Kempa - Gaj
Kasia Braczyk – Say Something
11. STEP Grupa Średnia 12-15 lat (Instruktor Maciej Mendyka) - układ taneczny do piosenki "Don't start now & There's nothing holding me back Mix"

Koncert grup twórczych pt. ,,Zimowy Kulig'' - 12.02.2020 r.

1. Wesołe Nutki i Mini Nutki (Instruktor Monika Szczecina)- "Zizizima" zespołu Fasolki (
2. Zespół taneczny Biedroneczki (Instruktor: Natalia Gajewska) – Układ taneczny pt. Gwiazdeczki
3. Studio Tańca Współczesnego TENDI (Instruktor Barbara Ducka)
4. Studio Artystyczne Banda Rabanda (Instuktor:Magdalena Rabanda)
solistka MARTA ŚWIDEREK i zespół DUŻE MISIAKI: Kulig 3.05 (Potrzebujemy 6 mikrofonów do ręki)
solistka Piotr Klima: ,,Kiedyś'' - 1 mikrofon do ręki
Solistka AURELIA RADECKA -,,My Heart will go on'' z filmu Titanic
5. STEP Believe (instruktor: Tomasz Mich) - Cinema Italiano - Musical "Nine"
6. Zespół Tańca Indyjskiego NATARANG – Układ taneczny do piosenki pt. NAINOWALE NE (czyt. NENOWALE NE)
7. Lekki Teatr Przenośny (recytacja) (Instruktor: Teresa Adamkiewicz i Mirosław Orzechowski)
Zuzanna Lampert. Tekst Różewicza „List do ludożerców"
Klaudiusz Lampert – Tekst Różewicza „Przepaść"
8.Warsztatowe Studio Wokalne (Instruktor: Kamil Baron) (3 utwory)
Monika Staszek - Unstoppable
Anna Kracoń – Ubóstwiam Drakę
Marta Jacoszek – Hometown Glory
9. STEP Believe (instruktor: Tomasz Mich) – Don't start now - Dua Lipa
10. Zespół Tańca Indyjskiego NATARANG – układ taneczny do piosenki KHALIBALI (czyt. KALIBALI)

Natalia Oleś
Materiał organizatora
13 lutego 2020

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia