Zmiany na Mińskiej 25

Teatr Soho zaprasza

W nowej odsłonie teatru Igora Gorzkowskiego widzowie staną się nie tylko uczestnikami, ale i twórcami projektów, odnajdą swoje miejsce na scenie podczas czytań, wspólnego muzykowania czy działań teatralnych. Pierwsza połowa sezonu w Teatrze Soho to powrót do celebrowania drobnych gestów, tworzenia rytuałów, wspólnego doświadczania muzyki, literatury i teatru.

Widzowie zostaną zaproszeni do niedzielnego ucztowania z ciekawymi komentatorami współczesności (cykl "Śniadania prasowe"), nocnych schadzek literackich (weekendowe czytanie prozy bitników) czy wspólnych ekspedycji ("Jabłkobranie"). W listopadzie odbędzie się również finał akcji "Muzeum społeczne", dokumentującej historie pracowników dawnych Państwowych Zakładów Optycznych PZO.

Nadchodzący sezon przyniesie także nowości teatralne. 18 października 2013 odbędzie się premiera spektaklu "Tajemniczy klient" w reżyserii Igora Gorzkowskiego (w obsadzie: Anna Gajewska, Izabela Gwizdak, Wiktor Korzeniewski, Paweł Koślik, Bartosz Mazur) na podstawie autorskiego scenariusza reżysera. Natomiast w połowie sezonu (grudzień/styczeń) zapraszamy na reżyserski debiut Antoniego Ferencego. Młody reżyser i dramaturg szykuje spektakl na podstawie swojego tekstu "Upadek pierwszych ludzi" (w obsadzie: Klara Bielawka, Henryk Niebudek, Jacek Beler).

W repertuarze TEATRU SOHO nie zabraknie również spektakli z poprzednich sezonów: "Burzy", "Żółtej strzały", "Staruchy", "Ukryj mnie w gałęziach drzew" oraz przedstawienia "Kalino malino czerwona jagodo", które w ramach Teatr Polska wyruszyło w objazd teatralny po 19. miastach Polski. Nasi widzowie mogą się także spodziewać kolejnych odsłon projektów: "Czytamy gdzie indziej" (listopad), 8. edycji "Przetworów" (grudzień), imprez tanecznych "Bankiet w swetrze" (grudzień) i "Bohater miasta" (druga połowa sezonu).

Tymczasem...

Na dobry początek sezonu zapraszamy na wspólne nadrabianie zeszło sezonowych zaległości. Dla naszych widzów stworzyliśmy specjalną pulę biletów w cenie 10 zł.

Okazja dotyczy najbliższych spektakli:

"Kalino malino czerwona jagodo" (31.08,1.09)

"Burza" (2.09,3.09)

Rezerwacja biletów

tel: 535 395 513

email: rezerwacja@studiokolo.com

NOWOŚĆ! INTERNETOWA SPRZEDAŻ BILETÓW: WWW.INTERTICKET.PL

(-)
Materiał Teatru
31 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...