Zobacz, co człowiek może zrobić "Z miłości"

"Z miłości " - reż. Iwona Kempa - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Małopolski Ogród Sztuki zaprasza na polską prapremierę spektaklu Iwony Kempy wg najnowszego tekstu wybitnego austriackiego dramatopisarza Petera Turriniego!

Reżyserka Rozmów Poufnych, Udręki życia oraz wyróżnionego Nagrodą Teatralną im. Stanisława Wyspiańskiego Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć tym razem zaprasza na spektakl, o którym mówi: „Turrini w swojej sztuce pyta czy współczesny świat nie staje się dla nas morderczym? Żyjąc w ciągłym zagrożeniu, lęku i braku poczucia bezpieczeństwa jesteśmy pełni agresji i frustracji. (...) Potencjalny morderca może tkwić w każdym z nas, a szaleństwo świata może prowokować do przemocy".

Spektakl nie pozbawiony jest przejmującego realizmu, ale także groteskowego humoru i ironii. Premiera już w sobotę, 22 lutego!

Kolejne spektakle 23, 25, 26 i 27 lutego (ul. Rajska 12, zawsze o godz. 19:00)! Zapraszamy na stronę www i do kasy Teatru (plac Św. Ducha 1) oraz do kasy Małopolskiego Ogrodu Sztuki (czynna na dwie godziny przed wydarzeniem).

(-)
Materiał Teatru
22 lutego 2014

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...