Zostaw swoich dorosłych w domu

"Gry i zabawy dziecięce" - reż. Wawrzyniec Kostrzewski - Kabaret na Koniec Świata

Teatr Dramatyczny zaprasza na nowy program Kabaretu na Koniec Świata.

"Gry i zabawy dziecięce"

Dzisiaj, 25 kwietnia, godzina 19:00, Teatr Dramatyczny /Scena Przodownik/,

Kwiecień. Najgłupszy miesiąc roku, nawet z nazwy. Wiosna, zima, wszystko pomieszane. Faceci zakładają krótkie spodenki, kobiety spódniczki, albo odwrotnie. Rzeczywistość się infantylizuje. My też.

Czas na podróż do źródeł: otworzymy drzwi do dzieciństwa i wypuścimy wszystkie jego koszmary. W menu kożuchy z mleka, szkolna kreda, szpinak i jaja w sosie. Szwedzki terapeuta Knut wyciągnie z Was najskrytsze przedszkolne tajemnice. Pobawimy się w chowanego i pokazywanego. Przejedziemy się zepsutym wehikułem czasu prosto na fluoryzację. Tylko u nas bitwę na głosy stoczą dziecięce chóry....po latach.

Sprawdzimy, czego się Jaś nie nauczył i co by było gdyby nie było dziś komórek i fejsbuka...no dobra, nic by nie było.

Księżyc raz odwiedził staw... tylko raz. Odkryjemy tragiczne konsekwencje tej wizyty. Sprawdźcie to razem z nami. Proszę zostawić swoich dorosłych w domu.

Strój Zorro i kapcie na zmianę obowiązkowe. Ze względu na zbliżające się święta widzów uprasza się o pozostawienie noży, pałek, koktajli Mołotowa i innej broni białej w domowym zaciszu.

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
Obsada: Izabela Dąbrowska, Olga Sarzyńska, Robert Majewski, Sebastian Stankiewicz, Paweł Domagała, Maciej Makowski, Paweł Koślik.

Kabaret na Koniec Świata to kabaret, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki, komunikacja w Warszawie, święta polskie, gender.

Na scenie pojawiają się znani goście - prezydent Komorowski, Lech Wałęsa, Daniel Olbrychski, człowiek podobny do Andrzeja Sikorowskiego i ego Michała Żebrowskiego.

Kabaret na Koniec Świata. Zapłać, zobacz, zapomnij.

(-)
Materiał Teatru
25 kwietnia 2014

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...