Dzień Dziecka w operze Śląskiej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Opera Śląska przygotowała dla swoich najmłodszych widzów niezwykły prezent – wyjątkowe spotkania z trzema barwnymi spektaklami - „Zaczarowanym balem", „Kotem w butach" i „Królewną Śnieżką".

1 czerwca (w czwartek o godz. 11.00 i 17.00) zaprezentujemy musical „Zaczarowany bal" – znakomite widowisko muzyczne i spektakl, którego fabuła toczy się w teatrze, gdzie w atmosferze grozy i humoru toczy się akcja o sensacyjnej intrydze z udziałem gości z kosmosu. Na scenie postacie z najbardziej popularnych baśni – Śnieżka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Dziewczynka z zapałkami, Kot w butach, Smok, Czarownice – kogo tu zresztą nie ma?... Sceny w stylu rewii, piosenki-hity i wielki finał w rytmie rocka z udziałem publiczności.

W piątek – 2 czerwca (godz.11.00 i 17.00) – zapraszamy na spotkanie z bohaterami bajki o Królewnie Śnieżce i krasnoludkach, malowniczy spektakl baletowy, w którym poprzez muzykę i taniec opowiedziana zostaje jedna z najpiękniejszych baśniowych historii, wzruszająca i pobudzająca wyobraźnię małego i dużego widza.

Trzeciego dnia naszej teatralnej podróży (w niedzielę, 4 czerwca o godz. 17.00) wybierzemy się na wędrówkę z Kotem w butach i razem z nim przeżywać będziemy niezwykłe przygody – spotkamy nietuzinkowych bohaterów – Myszkę Miki, Szewczyka, Koziołka Matołka, Sherlocka Holmes'a i wielu innych.

Każdego dnia zapewniamy słodkie niespodzianki i dodatkowe atrakcje.

Ceny biletów:
spektakle o godz. 11.00: ulgowy – 20 zł, normalny – 25 zł
spektakle o godz. 17.00: ulgowy - 30, 20 zł, normalny –40, 30 zł

Teraz można kupić dwa bilety w cenie jednego*

*promocja nie dotyczy już zarezerwowanych miejsc i zakupionych biletów.(-) (-)
Materiał Opery
31 maja 2017