Historie z życia solisty

Dziś - 22 stycznia - w sobotę o godz. 17 Opera Śląska zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Spotkanie z Artystą", którego bohaterami będą soliści Opery Śląskiej - Svietlana Kalinichenko (sopran) i Paweł Kajzderski (baryton). Artystom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian)

Bytomska Opera zachęca do udziału w niecodziennych spotkaniach w Sali Koncertowej im. A. Didura, którego gośćmi są artyści bytomskiego teatru - znani i mniej znani, etatowi i gościnni. Podczas spotkań Artyści z humorem, elegancją i dużą swobodą, opowiedzą o sobie, swoim zawodzie, drodze do kariery, podróżach, życiu domowym, słowem o tym, co jest dla nich ważne na co dzień oraz co stanowi o ich sile i motcie życiowym.

Warto ich poznać od kulis, bez charakteryzacji, zupełnie prywatnie. Każdego miesiąca Opera gości osoby niezwykle utalentowane, charyzmatyczne, pełne serdeczności, życzliwości i sympatii, które często w swoim życiu działają również na innych polach, nierzadko mają dwa zawody, ukończone studia na ciekawych kierunkach i mnóstwo wspaniałych doświadczeń związanych z artystycznym życiorysem.

Gospodarzem spotkań pod kryształowymi żyrandolami w Sali Koncertowej im. A. Didura jest Regina Gowarzewska. Koszt wejściówki - 1 zł(-)
Materiały Teatru
22 stycznia 2011