Iza Noszczyk w "Komodzie"

W najbliższy wtorek o g. 18 Izabela Noszczyk, aktorka znana ze sceny Teatru im. W. Bogusławskiego, zaprezentuje swój monodram pt. "Shirley Valentine".

Izę Noszczyk pamiętamy z nieodległych czasów, gdy wchodziła w skład zespołu aktorskiego kaliskiego teatru. Młodsza publiczność kojarzy ją jako Plumpę, postać tytułową z popularnej niegdyś bajki edukacyjnej dla dzieci. Starszym przyjdzie być może na myśl inny, późniejszy spektakl - "Ławeczka". Tym razem pani Iza zagra rolę tytułową w "Shirley Valentine" Willy\'ego Russella w reżyserii Roberta Czechowskiego, poprzedniego dyrektora kaliskiej sceny, który obecnie dyrektoruje teatrowi w Zielonej Górze. Monodram ten pokazywany był niedawno na deskach Nowego Teatru w Słupsku, gdzie cieszył się sporym wzięciem. Być może tak będzie również w Kaliszu, z tą tylko różnicą że tytułowa Shirley pokaże się nie w teatrze, lecz w gościnnych wnętrzach restauracji "Komoda".

Na spektakl organizatorzy zapraszają we wtorek 6 grudnia o g. 18. Bilety w cenie 20 zł można kupować już teraz w restauracji "Komoda" przy ul. Niecałej.kord
Zycie Kalisza
6 grudnia 2011
Spektakle
Shirley Valentine