Kabaret w KoneserzePożar w burdelu ogłasza:

"Zbliżają się wybory lokalne. Do walki stają z jednej strony rowery, donice i wolna miłość, czyli Zielona Warszawa dowodzona przez Joannę Erbel (Monika Babula). Z drugiej - tarcze, estakady i procedury HGW (Agnieszka Przepiórska).

Partycypacja kontra Reprywatyzacja. Ostańce kontra wieżowce. Dwie Warszawy. Dwie osobowości. Dwie silne kobiety. Którą wybrać? Której dać się uwieść? Burdeltata (Andrzej Konopka) wikła się w dwuznaczne relacje z obiema kandydatkami, marząc o dotacji i stworzeniu domu nieobliczalnej córce Etno (Karolina Czarnecka). Równocześnie zaniedbuje Burdeltrupę, która rozpija się i łajdaczy.

Uratować Burdel przed degrengoladą próbuje Manager Kultury (Przemysław Bluszcz), który z pomocą Doktora Faka (Oskar Hamerski) stara się wyprowadzić zespół z alkoholizmu i znaleźć sponsora. Kiedy tajemniczy Koneser (Maciej Łubieński) zamawia musical o Wódce (Lena Piękniewska), Burdel przenosi się na Pragę i robi risercz w dawnej Wytwórni Wódek, szuka inspiracji na bazarze Różyckiego i na budowie II nitki metra, gdzie Zdzisław (Tomasz Drabek) i Robert (Mariusz Laskowski) znajdują dziwne artefakty, które mogą zmienić losy wyborów...

Co kryją podziemia Pragi? Czy wątroby członków Burdeltrupy wytrzymają ten odcinek? Czy da się na trzeźwo żyć i tworzyć w Warszawie? Czy miłość w Warszawie jest możliwa? Rewia upić i odlotów, warszawskie nałogi, podróże w czasie, wizje, miłości, zbrodnie! Jeszcze więcej numerków. Jeszcze większy Burdel.

Nie porzucaj marzeń. Zrealizuj je z nami. Za niewielką opłatą. Burdel będzie świadczył usługi w dawnej warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser" przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 w dniach:

27 października o godzinie 20.30 (premiera); 28, 29 i 30 października o godzinie 21.00;

1 listopada o godzinie 21.30;

3 listopada o godzinie 20.30;

7, 8 i 9 listopada o godzinie 21.30 oraz 10, 11, 14, 15 i 16 listopada o godzinie 20.30".

www.teatrwarsawy.pl

pozarwburdelu.blogspot.com

WYSTĄPIĄ

Najlepszy towar w mieście: Monika Babula, Betty Q, Karolina Czarnecka, Lena Piękniewska, Agnieszka Przepiórska, Przemysław Bluszcz, Tomasz Drabek, Oskar Hamerski, Andrzej Konopka, Mariusz Laskowski, Maciej Łubieński oraz special guest star w roli BURDELMAMY - Maria Maj.

Burdelband: Wiktor Stokowski, Marcin Wippich, Maciej Łubieński, Bolek Jezierski/Michał Górczyński

Muzyka: Wiktor Stokowski

Scenografia: Julia Skrzynecka & Alicja Kokosińska

Kostiumy: Diana Szawłowska

Charakteryzacja: Beata Borowska

Lalki: Marta Kodeniec

Choreografia: Jarek Staniek

Projekcje: Karolina Fender

Grafika: Rene Wawrzkiewicz

Światło: Tadeusz Perkowski

Dźwięk: Mateusz Skalski(-)
Materiał Teatru
16 października 2014
Teatry
Teatr WARSawy