Listopad należy do kobiet w Capitolu

Natalia Grosiak, Justyna Szafran, Monika Dryl: trzy duże osobowości, trzy fantastyczne głosy, trzy niezłe koncerty - listopad w Teatrze Muzycznym Capitol będzie należał do kobiet.

Zaczyna Natalia Grosiak z zespołem Mikromusic: 8 listopada (piątek) o godz. 19 na Dużej Scenie zagrają piosenki ze swojej nowej płyty "Piękny koniec"

Piękne melodie, kunszt warsztatowy i wspaniała koncertowa energia - czyli wrocławski Mikromusic z premierą swojej piątej płyty Piękny koniec, już 8 listopada na Dużej Scenie Capitolu. Mikromusic ma wyjątkowy dar kontaktu z publicznością podczas koncertów, różne gatunki muzyki współbrzmią w ich utworach nadspodziewanie spójnie, a niezwykły głos wokalistki Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zesspołu.

Posłuchajcie "Pięknego końca" www.teatr-capitol.pl/aktualnosci/1022-mikromusic-premiera-pieknego-konca

bilety 30 i 35 zł

Justyna Szafran i Sztylety - "Plugawe oko poety" (na zdjęciu)

9 listopada (sobota) o godz. 19 na Scenie Kameralnej, godz. 19

Szafran zaśpiewa teksty Bukowskiego, Ginsberga, Pasoliniego, Audena w znakomitej oprawie muzycznej Sztyletów: gitarzysty Krzysztofa Nowikowa (autora muzyki), basisty Marcina Ożoga, pianisty i perkusisty Zbigniewa Łowżyła, multiinstrumentalnego Cezarego Studniaka (reżysera całości).

Uprzedzamy: to będzie ostry koncert rock and rollowy, a nie rzewny wieczorek poetycki...

Przedsmak muzyczny: http://www.teatr-capitol.pl/aktualnosci/43-spektakle/1020-plugawe-oko-poety

bilety 25 zł

Monika Dryl - "Siara"

15 listopada (piątek) o godz. 19 na Scenie Kameralnej, godz. 19

Jedyna w swoim rodzaju muzyczna "stand-up comedy" w wykonaniu trzech utalentowanych dziewczyn pod wodzą Moniki Dryl, aktorki znanej teatromanom m.in. z "Pieśni Leara" wrocławskiego teatru Pieśń Kozła, a telemanom - z udziału w popularnych serialach.

W "Siarze", prezentowanej na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, z wielkim wdziękiem, ale i bez litości, kpi z całego polskiego show-biznesu. Ekstrawagancja, poczucie humoru powyżej średniej krajowej, dystans do samych siebie plus wielki muzyczny talent.

O "Siarze" mówi Konrad Imiela, szef artystyczny PPA:

- Co roku na festiwal sprowadzamy gwiazdy z zagranicy. Podczas ostatniej edycji np. Meow Meow czy Asafa Avidana. Jest to niezwykle satysfakcjonujące, kiedy okazuje się, że nasi rodzimi artyści grają absolutnie w tej samej lidze, co owe wspaniałe zagraniczne persony. "Siara" - dla mnie jedno z najbardziej charyzmatycznych, najlepszych wydarzeń 34. PPA, choć niby to tylko żart. Monika Dryl, nagradzana, oklaskiwana w "Pieśniach Leara" - siła, charyzma i wdzięk w zupełnie innym charakterze. Niezwykła to dla mnie radość zapraszać widzów na "Siarę" na Scenę Kameralną Capitolu.

bilety 25 zł(-) (-)
Materiał Teatru
1 listopada 2013