Na naszych oczach tworzy się historia

O Teatrze Improwizacji Pokój

Teatr Improwizacji Pokój to cztery doświadczone improwizatorki tworzące na żywo spektakle fabularne o radościach i smutkach codziennego życia. Swoje umiejętności sceniczne kształciły pod okiem czołowych polskich i zagranicznych trenerów. Ich spektakle wyróżniają się wciągającą akcją oraz dużą dawką humoru. Dziewczyny potrafią spojrzeć na siebie i świat z dystansem, trafnie komentując otaczającą ich rzeczywistość. Każdy ich spektakl jest wyjątkowy – zdarzy się tylko raz i więcej się nie powtórzy.


Karaluchy pod poduchy! Improwizowana Komedia Romantyczna [Wydarzenie 13.10.2021]

Spanie to z jednej strony najzwyklejsza codzienna czynność. Jednak chwilom przed zaśnięciem często towarzyszy potok myśli, czyjeś ciało blisko, nadzieja na lepsze jutro.

Często małe, codzienne rytuały pomagają nam odejść w objęcia morfeusza. Ale co dzieje się, gdy przyjdzie nam zasypiać w niecodziennym miejscu? Jak wpływa na nas druga osoba, która ukradkiem zabiera nam kołdrę? Karaluchy pod poduchy? A może karaluchy na ścianach? Sen, zasypianie to nie tylko marzenia senne, ale też często powód do wielu wzruszeń, nieporozumień, frustracji i cielesnych uniesień.

Teatr Improwizacji Pokój zaprasza na improwizowaną komedię romantyczną - Karaluchy pod poduchy. Zagra dla w was w pełni zaimprowizowaną historię (bez)sennych nocy! Stworzy fabułę na żywo, bez gotowych dialogów i postaci. Czy tym razem skończy się happy endem? Nie wiemy! Wszystko powstanie na Waszych oczach.

Gdzie: Artefakt Cafe
Kiedy: 13.10.2021
Start: 20:00 (otwarcie bramki 19:30)
Bilety do nabycia przez portal Kup Bilecik https://bit.ly/3m13SAP

 

Stolik dla dwojga – Improwizowana Komedia Romantyczna [Wydarzenie 27.10.2021]

Design restauracji wygląda lepiej niż na Instagramie, stek jest wysmażony idealnie, a wino pasuje doskonale i zachwyciłoby nawet Roberta Makłowicza. Dwie osoby przeżywają razem ten kulinarny orgazm, ale rozmowa się nie klei.

A może jest inaczej?

Ceny z kosmosu i upierdliwa obsługa, ale nad zimnym kawałkiem mięsa na talerzu rośnie gorące uczucie.

Między stolikami uwija się obsługa, no chyba że gra w karty na zapleczu, a szefowa kuchni zaspała do pracy. Jedna knajpa to milion historii, a Teatr Improwizacji Pokój w Improwizowanej Komedii Romantycznej stworzy przy pomocy Waszych inspiracji kolejną!

Zapraszamy do wspólnej degustacji! Przed spektaklem zapytamy was o różne smaczki i zaserwujemy lekkostrawną historię.

Gdzie: Artefakt Cafe
Kiedy: 27.10.2021
Start: 20:00 (otwarcie bramki 19:40)
Bilety do nabycia przez portal Kup Bilecik [link wkrótce]

 

Improwizowana Komedia Romantyczna

Improwizowana Komedia Romantyczna to spektakl bez scenariusza, w którym wszystkie postaci, wątki, miejsca i dialogi tworzone są na żywo na scenie. Wydarzenie rozpoczyna się od rozmowy z publicznością, w której widzowie są zachęcani do podzielenia się historiami ze swojego życia. Anegdoty te stają się inspiracją dla aktorek do tworzenia światów i bohaterów. Na ich podstawie powstaje fabularny spektakl komediowy, pełny miłośnych uniesień, zwrotów akcji, wzruszeń i dobrej zabawy.

 

Katarzyna Lisek(-) (-)
Materiał Teatru
13 października 2021