O miłości w czasach pandemonicznych

2020.06.24 14:02 - Spider Demon Massacre wystąpi ze specjalnym programem słowno-muzycznym "Niby ty, niby ja". Grupę można będzie obejrzeć w sobotę (27.06) w kawiarni BTL Lalki.

 

Spider Demon Massacre (w składzie: Kamila Wróbel-Malec, Magdalena Dąbrowska, Dawid Malec i Patryk Ołdziejewski) postanowili podjąć ryzyko wypowiedzenia się we własnym imieniu o czasach, które ich zastały. Natrafiła się okazja i zaproszenie do BTL Lalki – czyli kawiarni przy Białostockim Teatrze Lalek.

- Zebraliśmy fragment materiału z "(HashTak) Witkacy", a dokładnie z części "Appendix" i zrobiliśmy program, performance, czy jeszcze inaczej jak to chcą inni wielcy myśliciele od sztuki nazwać. Do tego dopisałem kilka piosenek, wsadziłem myśli, które przychodzą nam do głowy każdego dnia, a dotyczą zastanych czasów i tak ulepiła się całość, którą chcemy przedstawić widowni - zapowiada Patryk Ołdziejewski.

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Jest zaplanowane w ogródku kawiarni, początek o godz. 20.00. Wstęp jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona (rezerwacja miejscówek odbywa się przez wysłanie wiadomości do kawiarni BTL Lalki na FB). Warto przybyć wcześniej, ze względu na złożenie przez uczestnika oświadczenia, które wynika z regulaminu lokalu w czasach epidemii.

Każdy powinien zabrać też własne środki ochrony osobistej czyli maseczki i rękawiczki.Anna Dycha
Białystok Online
25 czerwca 2020