One-man show Rafała Rutkowskiego

Na czas poświąteczny i sylwestrowy Teatr Montownia proponuje trochę rozrywki, czyli one-man show Rafała Rutkowskiego: "SEKS POLSKI".

To będzie pierwszy raz w klubo-teatrze zespołu Pożar w burdelu. Szukać należy po dzikiej stronie Wisły!

Latynosi są świetni w łóżku, Skandynawowie nie mają zahamowań, Afrykanie nie mają powodów do wstydu, Azjaci mają, ale za to technicznie są świetni. A Polacy? Co możemy dać światu w materii seksu? Jakimi jesteśmy kochankami? Czy dla naszych łóżkowych osiągnięć ma znaczenie fakt, że wiedzieliśmy jak obalić komunizm? Czy Kopernik, Chopin, Wałęsa i papież to nasz cały wkład w seksualną historię świata? Czy to, że Adam Małysz przeleciał niejedną skocznie jest dla nas inspiracją w naszej erotycznej drodze przez życie?

Rafał Rutkowski w swoim one-man show zmierzy się z zagadnieniem seksu polskiego od czasów Mieszka I do dziś, od Wisły do Tatr, od zmierzchu do świtu i od świtu do zmierzchu.
W „Seksie polskim" znajdziecie wiele praktycznych i przydatnych porad: jak poderwać na znicze i przegrane powstania, jak nakręcić film pornograficzny w stylu Wajdy, jak domowym sposobem wykonać tradycyjne polskie gadżety erotyczne, czy pozycja „na Rejtana" jest przydatna pod namiotem, i wiele innych...

„Seks polski" to propozycja dla każdego! Ci, którzy seks lubią na widowni znajdą z pewnością partnera na noc po przedstawieniu. Nagi mężczyzna wijący się przez półtorej godziny na scenie to wystarczający powód, by już nigdy nie pójść z nikim do łóżka. „Seks polski" to przedstawienie dla hydraulików, pracowników budżetówki, bibliotekarzy a nawet księży!...

„Seks polski". Jest polski jak żurek, jak barszcz i ruskie pierogi. Jest nasz jak bociany, żubry. Jak Wilno, Lwów, Katowice i Chicago. „Seks polski" i Rutkowski.

 

To będzie pierwszy raz w klubo-teatrze zespołu Pożar w burdelu. Szukać należy po dzikiej stronie Wisły!

27 grudnia g. 18:00
28, 29, 30 grudnia g. 19:30
31 grudnia g. 19:00 i 22:00

2, 3, 6, 7 stycznia g. 19:30

Dzika Strona Wisły, Plac Hallera 5(-)
Materiał Teatru
19 grudnia 2015
Spektakle
Seks polski