Ożywianie dźwięku

Warsztaty teatralne dla nauczycieli, instruktorów i pedagogów teatru organizuje w bieżącym sezonie Teatr Andersena. 22 i 23 maja ćwiczenia dramowe inspirowane utworami Mozarta prowadzone będą przez Iwonę Majczak.

Problematyka spotkań dotyczy bieżących premier (cykl warsztatów połączonych z "Premierami Pedagogicznymi"), jak również niezależnych tematów, skupiających się na poszczególnych elementach spektaklu (opracowanie tekstów, dramaturgia, scenografia, kostium, pedagogika teatru itd.). Szkolenia mają formę warsztatów praktycznych połączonych z miniwykładem. Po zakończeniu warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymują materiały metodyczne dotyczące odbytych zajęć oraz certyfikat odbycia kursu.

22 maja 2015 (piątek) godz. 13.30-16.30 - nauczyciele szkół podstawowych

23 maja 2015 (sobota) godz. 9.30 - 13.30 - nauczyciele szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie (Sala Górna), ul. Dominikańska 1

Koszt: 30zł

Warsztat jest związany tematycznie i zadaniowo z powstającym właśnie nowym spektaklem Teatru Andersena - Czarodziejski flet Mozarta w reżyserii Agnes Salamon (Austria)

W piątek, 22 maja 2015, o godzinie 17.00 wszystkich uczestników warsztatów zapraszamy na Premierę Pedagogiczną nowego spektaklu. WSTĘP NA SPEKTAKL DLA UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW BEZPŁATNY! Po premierze odbędzie się spotkanie publiczności z twórcami spektaklu. Spotkanie poprowadzi dyrektor Teatru Andersena - Arkadiusz Klucznik.

UWAGA! Zgłoszenia i płatności za wszystkie warsztaty mogą państwo dokonać on- line (poprzez stronę internetową teatru: http://bilet.teatrandersena.pl ) wybierając właściwy termin i rodzaj warsztatu lub bezpośrednio w kasie teatru. W przypadku braku możliwości zakupu biletu on-line prosimy o kontakt telefoniczny (pod tel. 81-532 32 25), lub mailowy ( info@teatrandersena.pl.) Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.(-)
Materiał Teatru
22 maja 2015