Pokolenie 1600..

Polskie Radio RDC i Fundacja Senior Economicus zapraszają do Teatru Powszechnegona debatę "Pokolenie 1600,- Czy to jest kraj dla starych ludzi?"

Debata rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowana na antenie RDC do godz. 19:30.

WSTĘP WOLNY.

W debacie "Pokolenie 1600,- Czy to jest kraj dla starych ludzi?" udział wezmą m.in. wicemarszałkini i posłanka - Wanda Nowicka oraz przewodniczący sejmowej Komisji Polityki Senioralnej - Michał Szczerba. Dyskusję poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia RDC - Rafał Betlejewski. Wstęp na debatę jest wolny.

Pokolenie 1600,- to akcja społeczna, która gościła na antenie RDC przez cały lipiec br. Projekt, w ramach którego Rafał Betlejewski próbował przeżyć miesiąc za średnią krajową emeryturę, miał na celu zwrócenie uwagi na sytuację osób starszych w Polsce. O doświadczeniach i przemyśleniach zaangażowanego w akcję dziennikarza można było usłyszeć w codziennej audycji porannej oraz w serwisach informacyjnych stacji. Swoje historie przedstawiali również zaproszeni przez redaktora goście - seniorzy. Relacje z przebiegu akcji poza studiem radiowym, przygotowywała reporterka RDC - Martyna Szymczakowska.

Organizatorami debaty są Polskie Radio RDC i Fundacja Senior Economicus.

Partnerem debaty jest Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera.

8 września, godz. 18:00

(wejście od godz. 17:30)

SCENA MAŁA Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera

ul. Jana Zamoyskiego 20, Warszawa

WSTĘP WOLNY(-)
Materiał Teatru
9 września 2014