Poszukiwacze znaków

Teatr Groteska przygotował niezwykłą propozycję na zakończenie wakacji! Jeśli jeszcze nie macie planów na pierwszy weekend września, dołączcie koniecznie do rodzinnej gry edukacyjnej, która odbędzie się 4 września w godz. 9.00-12.00 w Parku Jordana w Krakowie

Jeśli jesteście rządni przygód, marzycie o wielkich wyprawach i poznaniu pierwszych plemion Europy – zabierzcie rodzinę, przyjaciół i zmierzcie się w starciu „POSZUKIWACZY ZNAKÓW”.

Poznacie proste sposoby budowania okrętów Wikingów, nauczycie się czytać nieznany alfabet, przemierzycie tajemnicze, zaczarowane lasy w poszukiwaniu słowiańskich bóstw, wytropicie ślady pradawnych potworów – jednym słowem – pokonacie przeszkody w powietrzu, na ziemi i w wodzie… A na najlepszych, oprócz przygody, czekają oczywiście nagrody!

Teatr Groteska zapraszamy wszystkich w wieku od 6 do 100 lat! Zbudujcie trzy- lub czteroosobowe drużyny i zarejestrujcie je na stronie www.grymiejskie.krakow.pl.

Zgłoszenia przyjmujmowane są do 31 sierpnia 2011r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Natalia Mączyńska
Materiały Teatru
24 sierpnia 2011