Premiera w Moim Teatrze

Mój Teatr zaprasza na prapremierę sztuki "Randka w ciemno" autorstwa i w reżyserii Marka Zgaińskiego, w wykonaniu Katarzyny Węglickiej i Tadeusza Falany.

Ta przewrotna komedia jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie - jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem, albo jak do tego nie dopuścić, gdy związek dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję, że przedstawienie rozbawi Was i pozwoli uniknąć sporych kosztów związanych z wizytami w gabinetach terapeutycznych. 

21 IX g. 20.00
22 IX g. 19.00 
23 IX g.18.00 
28 IX g. 20.00 
29 IX g. 19.00 

"Arka, czyli dwoje na kanapie"
scenariusz i reżyseria Marek Zgaiński 
obsada: Katarzyna Terlecka i Wiesław Krupa 

Może jest to historia pary dorosłych, wykształconych ludzi, mieszkających wspólnie, nie posiadających dzieci. Skoro nie mają dzieci, to może powinni mieć psa? Albo jakieś inne zwierzę, albo parę innych zwierząt? Może jest to przewrotna gra konwencją teatru w teatrze, gdzie do końca nie wiadomo, czy ogląda się scenę żywcem jak z telewizyjnego serialu, czy podsłuchuje prywatne rozmowy aktorów. Może wynika z tej sztuki jakaś głęboka prawda, a może nie.

30 IX g. 18.00

Bilety po 25 zł (dla studentów i emerytów po 20 zł) można nabyć w kasie teatru przed spektaklem, można też zamówić mailem: biuro@mojteatr.pl lub telefonicznie: 668 85 64 44 

Mój Teatr 
ul. Gorczyczewskiego 2, Poznań 
www.mojteatr.pl(-)
Materiał Teatru
19 września 2012
Spektakle
Randka w ciemno