Premiera w Teatrze Żydowskim

10 listopada o 12.00 na Małej Scenie Teatru Żydowskiego odbędzie się premiera „Opowiadań nie tylko dla dzieci" w reżyserii Pawła Paszty.

Czy jest gdzieś taki ktoś, kto zupełnie nie wierzy w cuda? Kto chociaż raz w życiu nie marzył o przeniesieniu się do krainy fantazji, gdzie zimą oblodzone gałęzie są jak kryształowe kandelabry, a latem rzekami płynie miód pośród pięknych dywanów z kwiatów? A może śniliście kiedyś o tajemniczym zamku w środku ciemnego lasu, gdzie okna sięgają od podłogi do sufitu, a ludzie wewnątrz snują się jak bezwolne cienie?... Niesamowite baśniowe opowiadania I. B. Singera potrafią rozbudzić nawet najbardziej ospałą wyobraźnię. Zapraszamy do świata pachnącego dzieciństwem, gdzie przy chanukowej świecy, płynie opowieść o pięknych i strasznych odcieniach życia. Cuda się zdarzają..." (Paweł Paszta)

Jak sama nazwa spektaklu wskazuje to teatr familijny, dlatego organizatorzy zadbali o to, by godziny wystawiania spektaklu pozwoliły rodzinom na wspólne spędzenie czasu przed niedzielnym obiadem. Niesamowite baśniowe opowiadania I. B. Singera, dedykowane dzieciom od 6 r. ż. i ich rodzicom potrafią rozbudzić nawet najbardziej ospałą wyobraźnię. Spektakl przenosi widza do świata pachnącego dzieciństwem, gdzie przy chanukowej świecy płynie opowieść o pięknych i strasznych odcieniach życia. Spektakl miał swoją prapremierę podczas X edycji Festiwalu Singera.

Premiera: 10.11.2013 r. godz.12.00 na Małej Scenie Teatru Żydowskiego

Kolejne spektakle: 17.11. i 24.11. godz. 12.00.

Rezerwacja biletów pod numerem (22) 850 64 50, (22) 850 56 56 i online http://www.teatr-zydowski.art.pl/Joanna Bieguńska
Materiał Teatru
29 października 2013