Premierę czas zacząć

Dnia 10.11.2009 ( wtorek) o godzinie 12.00 w Operze Śląskiej w Bytomiu odbędzie się premiera programu profilaktycznego " Moja Spowiedź", która jest częścią cyklu "Działamy inaczej"

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest bytomski Klub Kontra. Klub ten działa na terenie Bytomia już 5 lat i jego głównym celem jest zapobieganie zjawiskom patologii społecznych poprzez edukację i aktywizowanie lokalnego środowiska do działania w sztuce i sporcie.

W czerwcu tego roku przeprowadzony został program pilotażowy dla wybranych szkół w mieście. Teraz grupa ma zamiar zrealizować program na terenie całego województwa. Jest to możliwe dzięki patronatom m.in. : Wojewody Śląskiego, Europejskiego roku kreatywności i innowacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty i Prezydenta Miasta Bytomia.

Podczas premiery będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami Komendy Głównej Policji w Warszawie, Komendy Wojewódzkiej w Katowicach i władzami samorządowymi. Swoją obecność zapowiedział już Prezydent Miasta Bytomia Pan Piotr Koj.Sławosz Marcisz
Materiały Teatru
9 listopada 2009