Promocja dla Babci i Dziadka

Wrocławski Teatr Współczesny przygotował prezenty - 17 zł za bilet dla Babci lub Dziadka, 20 zł za bilet dla osoby towarzyszącej na spektakle "Hopla, żyjemy!" w reż. Krystyny Meissner w dniach 28, 29 i 30 stycznia.

"Hopla, żyjemy!" to wzruszająca opowieść o miłości, która wybucha niespodziewanie między dwojgiem dojrzałych ludzi i nadaje ich życiu nowy, szalony, młodzieńczy wymiar, czyniąc ich szczęśliwymi i spełnionymi.

Starość jest w naszej kulturze tematem tabu. Myślenie o życiu zawłaszczył dziś i podporządkował sobie powszechnie obowiązujący kult młodości. Hopla, żyjemy! niejako rehabilituje starość. Przywraca starości jej godność. Mówi o prawie każdego człowieka do przeżywania życia w pełni, aż do jego końca. Domaga się szacunku dla ludzi starych i uznania ich prawa do miłości duchowej i fizycznej. Występują: Ona - Ewa Dałkowska [gościnnie], On - Jacek Piątkowski [gościnnie], Mąż - Zdzisław Kuźniar. W pozostałych rolach - między innymi wielu wybitnych aktorów-Seniorów dolnośląskich scen. Scenografia - Łukasz Błażejewski, choreografia: Mikołaj Mikołajczyk.

rezerwacja biletów: e-mail: iwona.jarosz@wteatrw.pl, tel. 71 358 89 53, 41 Odbiór w kasie biletowej, tel. 71 358 89 22 [kasa czynna od wtorku do soboty w godz. 12.00-19.00, w niedziele i święta - na dwie godziny przed spektaklem](-) (-)
Materiał Teatru
23 stycznia 2014
Spektakle
Hopla, żyjemy!