Spełnij marzenia

Twoje dziecko śpiewa od rana do nocy? Marzy o występie na prawdziwej scenie? Te marzenia można pomóc spełnić. I spróbować sprawdzić talent młodego człowieka. Nie jest wykluczone, że będzie mógł rozwijać swoje umiejętności w Chórze Dziecięcym Opery Śląskiej w Bytomiu.

Mają od 7 do 12 lat. Ich pasją jest muzyka, uwielbiają śpiewać. I robią to pod fachowym okiem Oskara Zgoły. Mowa o członkach Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej. W poniedziałek 18 maja zachwycili wzruszającym wykonaniem "Barki", ulubionej pieśni Świętego Jana Pawła II, biorąc udział we wspólnym koncercie z solistami i Chórem Opery Śląskiej. Kto wie, może w przyszłości właśnie Opera Śląska, którą odwiedzają dzisiaj podczas prób, stanie się miejscem, gdzie spełnią zawodowe marzenia?

Jeśli Wasze dzieci także kochają śpiewać i chcecie pomóc im w rozwijaniu talentu, zgłoście je do Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej.
Zgłoszenia można wysyłać na adres: edukacja@opera-slaska.pl .

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz wiek dziecka (przyjmowane są dzieci w wieku 7-12 lat) oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna. Po otrzymaniu maila, kierownik chóru skontaktuje się ze zgłaszającymi. Podczas kolejnego etapu, zgłaszający zostaną poinformowani o terminie i formie naboru.
A tymczasem...posłuchajcie 'Barki" w wykonaniu Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej w Bytomiu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPB8NN2AljI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR20JalR_WoYxa4yPyrSyNmDVFfroe-UaV3RgHVKfATnvBUDHpUF2uKBLNUMagdalena Nowacka-Goik
Materiał Opery Śląskiej
22 maja 2020