Spotkanie z Artystą

22 stycznia /w sobotę/ o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do Sali Koncertowej im. Adama Didura na kolejną odsłonę cyklu "Spotkanie z Artystą", którego bohaterami będą soliści Opery Śląskiej - Svietlana Kalinichenko (sopran) i Paweł Kajzderski (baryton). Artystom towarzyszyć będzie Halina Teliga (fortepian)

Gorąco Państwa zachęcamy do udziału w niecodziennych spotkaniach w Sali Koncertowej im. A. Didura, którego gośćmi są artyści bytomskiego teatru - znani i mniej znani, etatowi i gościnni. Podczas spotkań Artyści z humorem , elegancją i dużą swobodą, opowiedzą o sobie, swoim zawodzie, drodze do kariery, podróżach, życiu domowym,  słowem o tym, co jest dla nich ważne na co dzień oraz co stanowi o ich sile i motcie życiowym.

Warto ich poznać od kulis, bez charakteryzacji, zupełnie prywatnie.  Każdego miesiąca gościmy osoby niezwykle utalentowane, charyzmatyczne, pełne serdeczności, życzliwości i sympatii, które często w swoim życiu działają również na innych polach, nierzadko mają dwa zawody, ukończone studia na ciekawych kierunkach i mnóstwo wspaniałych doświadczeń związanych z artystycznym życiorysem.

Gospodarzem spotkań pod kryształowymi żyrandolami w Sali Koncertowej im. A. Didura jest Regina Gowarzewska. Poznajcie Państwo Artystów Opery Śląskiej!

Talent, uroda, młodość, doświadczenie! Możliwość spotkania wyjątkowych ludzi wykonujących wyjątkowy zawód, zwyczajnie nadzwyczajnych artystów z charyzmą  i pasją.

Wejściówki tylko 1 zł.Grażyna Konieczna
Materiały Teatru
14 stycznia 2011