Świat romantycznych utworów

"Na dużym ekranie, czyli Kino w Teatrze" to kolejny projekt Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego. Co czwartek, w pałacowym ogrodzie, pokazywane są przedwojenne filmy muzyczne. Wstęp do teatralnego kina jest wolny.

"Jaśnie pan szofer" z Eugeniuszem Bodo i Stanisławą Wysocką to kolejny film, który pokażemy w teatralnym kinie! Salwy śmiechu i doskonała muzyka są więc gwarantowane!

Muzyka irlandzka zagości w Teatrze już 12 lipca. Zespół Banshee to nowoczesna muzyka celtycka w wykonaniu ambitnych, energicznych artystów. Banshee łączy tradycyjne folkowe melodie irlandzkie z nowoczesnymi aranżacjami.

W świat romantycznych utworów przeniesiemy się 20 lipca. Koncert "Romanse rosyjskie i nie tylko" w wykonaniu Juliany Kurkowskiej oraz Inny Kamarian, artystek polskiego pochodzenia z Uzbekistanu to nostalgiczna podróż w świat pieśni polskich i rosyjskich. W trakcie koncertu usłyszymy także największe przeboje Anny German.

Juliana Kurkowska i Inna Kamarian to absolwentki Państwowego Konserwatorium Muzycznego Uzbekistanu. Koncertowały w Polsce, Włoszech, Niemczech i Rosji.

Zapraszamy do nas!

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny to miejsce, w którym warto być!



(-) (-)
Materiał Teatru
9 lipca 2014