Sylwestrowa noc ze sztuką

Ostatnią noc roku należy spędzić w radosnym nastroju, dlatego w sylwestrowy wieczór w Teatrze Studio Buffo bawić będzie widzów plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski oraz Cezary Kosiński. Tito Productions zaprasza na spektakl "Boeing Boeing" w odświętnym, sylwestrowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.

O tym przedstawieniu słyszeli chyba wszyscy warszawiacy. "Boeing Boeing" to sztuka, która bije rekordy popularności, ponieważ jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana. Aktorów grających w tym hicie nie trzeba nikomu przedstawiać. Znamy ich z najlepszych filmów, seriali i scen teatralnych. Tak więc wieczór sylwestrowy w Teatrze Buffo ze spektaklem "Boeing Boeing" to gwarancja świetnej zabawy.

Spektakl opowiada historię Maksa (Szymon Bobrowski), którego życie uczuciowe regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardessami, a każda z nich sądzi oczywiście, że jest tą jedyną. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

W wieczór sylwestrowy wszyscy widzowie przywitani zostaną lampką szampana.

Każdy otrzyma również prezent-niespodziankę od organizatorów.

Na spektakl sylwestrowy zapraszają Teatr Studio Buffo i Tito Productions.

Obsada "Boeing Boeing":

Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, Szymon Bobrowski, Cezary Kosiński, Łukasz Simlat

31 grudnia 2013 godz. 20:00 Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6

Bilety w cenie 200 zł i 250 zł(-) (-)
Materiał Teatru
23 grudnia 2013
Spektakle
Boeing Boeing