Syrena rozpoczyna nowy sezon

Teatr Syrena rozpoczyna 12 września nowy sezon spektaklem "Śpiewnik Pana W.".

1. Projekt "Syrena Music"

"Syrena Music" to cykl kameralnych koncertów w wyjątkowym miejscu - warszawskim Teatrze Syrena. Na scenie zarówno gwiazdy znane, jak i te, które dla polskiej sceny dopiero się narodziły. Prezentujemy muzykę, która zaspokaja wyszukane gusta, w klimacie, który sprawia, że chce się wracać.

"Syrena Music" to unikalna fuzja muzyki i teatru. Nie zamykamy się na jeden kierunek muzyczny, choć do współpracy zapraszamy artystów, którym teatr jest bliski, którzy czują i rozumieją przestrzeń teatralnej sceny. Poszukiwanie połączeń i oddziaływań pomiędzy muzykami a przestrzenią teatru wielokrotnie doprowadziło do zaskakujących efektów i stworzyło wyjątkową atmosferę koncertów.

Koncerty na scenie Teatru Syrena zagrali m.in. Fismoll, Skubas, Krzysztof Zalewski, Monika Borzym, Katarzyna Groniec, Novika, LariLu, Kamil Bednarek, Renata Przemyk, Pendofsky i wielu innych. Wykorzystujemy naturalne warunki Teatru Syrena - kameralność i intymność, które pozwalają na wytworzenie bliskiego kontaktu z publicznością, który bywa nieosiągalny w innych miejscach, w których zazwyczaj grane są koncerty.

Dużą uwagę przykładamy także do konsekwentnej poprawy warunków akustycznych naszej sceny - w tym roku dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wymieniliśmy elementy kabiny akustycznej, dzięki czemu osiągnęliśmy nagłośnienie satysfakcjonujące najbardziej wymagających artystów.

"Syrena Music" - najbliższe koncerty:

20.09.2015, g. 18:00 Chłopcy kontra Basia

11.10.2015, g. 17:00 Projekt Grechuta Akustycznie z Renatą Przemyk

25.10.2015, g. 18:00 Pustki

15.11.2015, g. 18:00 Aga Zaryan

22.11.2015, g. 17:00 Projekt Grechuta Akustycznie z Sonią Bohosiewicz

13.12.2015, g. 17:00 i 20:00 Wojtek Mazolewski Quintet

2. W październiku rozpoczynamy kolejny cykl warsztatów dla dzieci: "Uczymy się teatru" oraz "Tworzymy teatr".

3. W październiku również wracamy ze spektaklem "Skaza" w reż. Adama Sajnuka ze znakomitymi rolami Jacka Poniedziałka i Aleksandry Justy, z debiutującym na deskach teatru Maciejem Musiałem w roli Martyna Fleminga.(-) (-)
Materiał Teatru
12 września 2015
Spektakle
Skaza