"Teatr Konsekwentny w Syrenie"

Działający w Warszawie od lat 15 Teatr Konsekwentny musiał opuścić praskiego Konesera i na zaproszenie dyrekcji Teatru Syrena przeniósł się z kilkoma tytułami na Litewską. Rok 2013 zaczęli pod dobrą wróżbą. Najnowszy spektakl Teatru Konsekwentnego, muzodram o Ninie Simone „Moja Nina” zostanie zaprezentowany w programie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

"Jest to dla nas jako Teatru ogromne wyróżnienie. To u nas swoje pierwsze kroki na deskach polskiego teatru stawiała Monika w wielokrotnie nagradzanym KOMPLEKSIE PORTNOYA. Teraz doceniono również jej wspaniały głos. Kibicujemy jej całym sercem!" - powiedziała Aldona Machnowska-Góra dyrektorka Teatru Konsekwentnego.

Na scenie przy Litewskiej oprócz wspaniałego muzodramu "Moja Nina" Widzowie mogą zobaczyć również jeszcze dwa tytuły: błyskotliwą, dynamiczną komedię Tomka Jachimka "[Ja]3, czyli dwa do jednego" oraz pierwszą polską komedię romantyczną "Boski romans" Michała Walczaka, poruszający temat polskiej religijności w inteligentnej i zabawnej formie.

Konsekwentny w Syrenie zapewnia nie tylko świetną rozrywkę, gwarantuje dodatkowo, że nie będzie ona drastycznie odczuwana przez wasze portfele. (-)
Materiał Teatru
0
Spektakle
Moja Nina