TR Warszawa ogłasza nabór

TR Warszawa ogłasza nabór dla pedagogów, pedagożek przedszkolnych oraz nauczycielek i nauczycieli uczących w pierwszych klasach szkół podstawowych w całej Polsce do udziału w cyklu specjalistycznych warsztatów pedagogicznych MŁODY TR.

Warsztaty posłużą poznaniu narzędzi pedagogiki teatru, które mogą być pomocne w aktywnej pracy z dziećmi na rzecz ich rozwoju. Efektem cyklu warsztatów będzie przygotowanie autorskich scenariuszy lekcji oraz wielowariantowych gier, służących do realizacji podstawy programowej. Każda uczestniczka i uczestnik otrzyma wsparcie tutora lub tutorki – indywidualne konsultacje dotyczące pracy nad swoimi zajęciami, wykorzystującymi narzędzia pedagogiki teatru w pracy z dziećmi.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są do 30 maja 2020 roku poprzez formularz.
O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

TR ONLINE: WIĘCEJ NIŻ WIDZ!

W ramach programu wydarzeń edukacyjnych online przygotowaliśmy warsztaty i zajęcia dla różnych grup wiekowych, dostosowane do specyfiki prowadzenia i uczestnictwa za pośrednictwem sieci. W ofercie programowej TR ONLINE: WIĘCEJ NIŻ WIDZ! znajdują się zarówno zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych (dzieci, młodzieży i dorosłych), jak i dla osób indywidualnych. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy mają potrzebę dyskutowania o sztuce, pogłębiania swojej wiedzy i twórczego rozwoju. Szczegółowa oferta programowa znajduje się na stronie TR Warszawa.Kaja Stępkowska
Materiał nadesłany
22 maja 2020
Teatry
TR Warszawa